Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledah Teror do kraja. Onako, interesantno. 

Malo su zasrali sa onom akcijom spasavanja kod kće koja je ostala da visi - čini mi se da i nije bila potrebna.

Plus je mečka očajno uradjena. 

Ostalo manje više korektno. 

Link to comment

Odgledah i ja 8 epizoda Counterparta. Iako sam posle par epizoda imao sličan utisak kao Mayo, fino se zakomplikovala radnja i sveukupno dobra je serija,

ali ima jedna stvar koju su čini mi se baš ukakili.

Spoiler

Prilikom "Hemijskog čišćenja" operacije Senka, stavili su klince koji su očigledno mladji od 14-15 godina.

S obzirom da se razdvajanje desilo 1993., a po priči Pitera i Kler, gde su se oni još zabavljali 2006-7, plus ćera ima nešto tipa par meseci starosti, može se zaključiti da je bar 2008 (mrzelo me da tražim podatak po epizodama, a moguće da mi je promakao momenat kad se spominje vreme dešavanje radnje).

Pošto oni zamenjuju duplikate s druge strane, znači da osobe mladje od 15tak godina nemaju duplikate, osim ako nisu neki klonovi, a s obzirom da nisu usavršili ni mobilne telefone, reklo bi se mrka kapa da im je ta tehnologija pri ruci

 

Link to comment

Gleda li ko Last man on earth? Ja pogledah ove nove epizide, al nije mi odavno zanimljivo kao na pocetku. Bila ok ideja, atipicna realizacija najpre u smislu da je glavni junak debil... Sad vec dugo vrte istu mantru, pojavi se nova osoba, u nekom smislu manjina, crnac, azijat, gej, ludi ubica, dete, kanibal... budu malo i nestanu. Ne znam kako planiraju da se izvuku i zavrse seriju, al bi trebalo to uskoro da odrade.

Link to comment

Bas danas pogledao novu, nesto vruce ih ceka? sad ce kao u beg pa se nadam na neki brod. Morske epizode su mi ostale pozitivne, mada mesam sa jos jednom serijom, ne secam se imena... neka parodija Losta.

Isto mislim da su zaglibili i da su bebe zakocile suspens ali materijala ima za avanture.

Link to comment

Joj, meni kraj malo jadan. 

Spoiler

Ne zbog zatvranja prelaza i ostalo, nego sam napad. Kovanje zavere sa infiltracijom, u trajanju od 5-6-10 godina, štob se reklo definicija long con-a, da bi šta, odradili random (ok, delimično) napucavanje u vladinoj zgradi.

očekivao sam minimum biološki, hemijski ili nuklearni napad. Ta ubistva je mogla i Nadja da im odradi izodma i za male pare. 

Ili barem da su bile tajna eliminisanja, pa da rovare iznutra, ovako je potpuno sumanuto s obzirom na nivo planiranja i efekat akcije.

I da , radnja se dešava u 2018. godini, što znači da niko mladji od 24-5 ne može da ima duplikata, a u onoj kući su sve bila školska deca.

 

Sve u svemu, nije loše, al mogli su i malo bolje da osmisle

Link to comment
20 hours ago, Timmy said:

Gleda li ko Last man on earth? Ja pogledah ove nove epizide, al nije mi odavno zanimljivo kao na pocetku. Bila ok ideja, atipicna realizacija najpre u smislu da je glavni junak debil... Sad vec dugo vrte istu mantru, pojavi se nova osoba, u nekom smislu manjina, crnac, azijat, gej, ludi ubica, dete, kanibal... budu malo i nestanu. Ne znam kako planiraju da se izvuku i zavrse seriju, al bi trebalo to uskoro da odrade.

 

Ja ne znam zašto se serija zove Last man on earth kad ima onoliko likova? :unsure:

Link to comment
19 hours ago, Majo said:

Frlo zadovaljan nakon odgledane Counterpart, fala svima sto nisam odustao, dodjem vam pitjence. Sve, sve, ali kakva pojava je Stephen Rea :Hail: 

Eto vidiš.:D

Link to comment

Par dana nakon Terora me najviše kopka pitanje zašto umjesto vuče onih čamaca (izvidnica, lov, štagod, bila je učestala praksa) nisu koristili točak?! OK, uglavnom je led i snijeg, ali ako imaš 20% suvog (ili čvrstog) terena koji je onako surov, uštedićeš 80% vremena, snage, ljudstva i resursa koristeći točak. Mislim, vuku kompletan program za maskembal a nemaju par točkova. Baš me zanima dal' je u pitanju previd ili je zaista bila praksa.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...