Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

11 hours ago, J-♣ said:

Sitna zamerka za Terror.

 

Pri sunčanim scenama na tlu, nekako mi je Sunce "visoko" za artičke prilike u kasno proleće ili rano leto, bez obzira što je Sunce tada tamo u najvišoj tačci. Nekako mi upadljiv taj ugao Sunca, vidi se po čoveku kad stoji i po njegovoj senci.

 

Jbt, dobro si rekao, ja pustio da se skida, mogao sam se zajebati i gledati te da mi nenormalan položaj sunca sve sjebe :(

Link to comment

Malo preterujete sa hvalospevima glede Terora.Kako serija odmice, sve je dosadnija i predvidljivija.Naravno , na kraju , zna se ko treba da pretekne.Vrlo prosecno

Link to comment

Zbindzovao sam sinoc prvih 8 epizoda Counterpart-a - nije lose uopste. 

 

Danas cu i poslednje dve, bas me interesuje kako ce da zavrse, pogotovo posle cliffhanger-a na kraju 8. epizode.

Link to comment
1 hour ago, Čutura said:

zavrsili su tako da sam ja do pre neki dan cekao jedanaestu epizodu, nisam ni primetio da su zavrsili :D

 

In February 2018, Starz announced that production had begun in Berlin on the second season.

Link to comment
3 hours ago, jms_uk said:

Zbindzovao sam sinoc prvih 8 epizoda Counterpart-a - nije lose uopste. 

 

Danas cu i poslednje dve, bas me interesuje kako ce da zavrse, pogotovo posle cliffhanger-a na kraju 8. epizode.

ja cu veceras. cips i pivo spremni.

Link to comment

dobar je teror, stvarno ozbiljnu zamerku nemam, jako lepo oslikava raspad jednog drustva i kreiranje novih entiteta pod sumanutim okolnostima, super sve to funkcionise, jako lepo je uslikano i gluma je, reko bih, besprekorna.

ali, koliko bi sve bolje bilo da mesto onog preraslog bosanca nurkicevog rodjaka imamo neku obicnu a opet megazajebanu duplo vecu medjedinu. mimo telepatske veze sa mutavom, stvarno ne vidim sta je vise potrebno za jednog kvalitetnog nadnaravnog monstera.

i jedno mi nije jasno, motivacija mutave da se onomad samoinicijativno prikljuci posadi, da li je to bio neki poslednji pokusaj da ipak ostane kolko tolko obicno ljucko bice zenskog roda, ili sta vec.

Link to comment

ma nisam nista otkrio jbg, sem da je lose dizajniran monster. ovo drugo stvarno nije nikakav spec podatak.

sori svakako, zaneo sam se.

Edited by ToniAdams
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...