Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Americki "Office", nesto apsolutno fenomenalno. A "Curb Your Enthusiasm", tj. Larry David se valjda podrazumeva.. Valjalo bi fan club pravit..

Link to comment

pogledao 2 sezone veronice mars. super je. na momente je na granici ljigavosti, ali dobro, ipak je to 1 tinejdzerska serija. kristen bell me vishe ne nervira, kao ranije. naprotiv

Link to comment

AhVeronika Mars ... nista lepse nisam gledao u nekoj teenage TV serijiInace III serijal nemoj ni da se trudis da gledas.... cista glupost Počeo iz meni nepoznatih razloga da gledam "Prijatelje"Serija i nije nesto ali moram priznati da je mnogo prijatnije gledati bez reklama i ostalih sranja. Pošto po sećanju kada god sam gledao tu seriju na tv Fleki, više vremena je išlo na reklame nego na seriju ......u prvih par epizoda ocekivao sam da me prekinu reklame.

Link to comment

Na RTS-u je pocela da se prikazuje cuvena americka serija Bones, koja je silne nagrade u Americi pokupila, svakog dana u 23h cini mi se. Sta mislite o ovoj seriji?

Link to comment

A sta je sa Medium-om? Nisam videla da je neko spomenuo,a meni je to bila bas super serija! Od novijih bih spomenula i "Ocajne domacice","Californication" i "CSI : Miami - Horejsio je car!A od starijih naravno "Prijatelji","Only Fools and Horses ",carski "South park"...

Link to comment

Gleda li neko Skins (Do kože)? Ja sam opasno navukao, video sam dve epizode na Foxu i skinuo celu prvu sezonu, a počeo sam i drugu pošto me termini za emitovanje užasno nerviraju. Šteta što ukupno ima svega 19 epizoda, a od treće sezone će čitava glumačka postava da se promeni.hannah_murray.jpgHana Marej :wub:

Edited by Conspirator
Link to comment
Na RTS-u je pocela da se prikazuje cuvena americka serija Bones, koja je silne nagrade u Americi pokupila, svakog dana u 23h cini mi se. Sta mislite o ovoj seriji?
Sta znam, serija i nije toliko losa, koliko smara sa time da pokaze Bouns kao superpametnu, a nikako im ne ide u tome. Neke obicne gluposti koje nemaju veze sa mozgom prime kao prvoklasne maksime. Da ne bude da pricam bez dokaza:"Nista se u ovom univerzumu ne desava jedanput." Nekoliko puta bi serija bila bolja i gledljivija bez njenih genijalnih momenata.
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...