Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Vidim ovo sad popularno od novih serija pa da pitam drustvo, jel gledao ko?jPod
gledala prve dve, dosta zanimljivo, brzo, sejki kamera, sve te moderne stvari, ali nekako zaboravih da skidam dalje. ipak mislim da to ima veze pre sa alchajmerom nego sa kvalitetom.inace hbo poceo novu seriju. deluje vise nego ok, presudan gabrijel birn, a pretpostavljam da ce serija biti zanimljiva i pravim psiholozima/terapeutima, ne samo dragim savetama.naravno, ima i onih kojima se vec ne svidja.
Link to comment

The Wire, sjajna serija. Mislim da je dobar deo ljudi ovde i prati. Upravo sam odgledao 3. sezonu i čini mi se kao najbolja do sada. Nekako su mi prve dve sporo počinjale, tek je postajalo zanimljivo posle 5-6 sezona. Ova 3. kreće odmah sa radnjom. Ipak,

smorio sam se pri kraju kada je ubijen Stringer, najjači lik u celoj seriji. Baš sam se izbedačio, obožavao sam da gledam kralja kako se trudi da postane biznismen, kako se izdiže iznad onih primitivaca iz geta i teži nečemu većem i boljem. Pohađanje koledža - priceless! Bojim se da mi više neće biti tako zanimljivo bez njega.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Homicide razbija! Na KG televiziji upravo ide vec par meseci i vise. Pogledao sam nekoliko epizoda da se podsetim i stvarno je serija fenomenalna. Dijalozi, razvoj likova, likovi, onaj poludokumentaristicki feel, skoro potpuno odsustvo patetike... :Hail:

Edited by Sludge Factory
Link to comment
Homicide razbija! Na KG televiziji upravo ide vec par meseci i vise. Pogledao sam nekoliko epizoda da se podsetim i stvarno je serija fenomenalna. Dijalozi, razvoj likova, likovi, onaj poludokumentaristicki feel, skoro potpuno odsustvo patetike... :Hail:
I tehnika snimanja je takva da ti se čini da si tamo sa njima...
Link to comment
HOMICIDE - Life on the streetUbedljivo najjača serija ikada snimljena
e pa zato treba odgledat i wire jer je kreator potpuno isti ali sa jos vise radnog staza i iskustva.nego, zavrsila nam se prva sezona terminatorice :wub: samo 9 epizoda i treba se bas nacekati do februara ali je ona daleko najsvetlija tacka u ova zadnja 2-3 mracna meseca po raznim pitanjima. cak su mi za srecu i uzivanciju i lost bili sekundarna konstanta.
Link to comment
Upravo bila prva epizoda Life on Mars na B92. Dosta dobro. Probaću da ispratim termin ali sumnjam da ću uspeti pa mi ne gine DL.
Meni je serija super. Obožavam te svesno-podsvesne varke i mozgalice oko istog. Pitam se istovremeno šta bih radio da se ja vratim u tamo neku 1973?
Link to comment
Juče uhvatila "scrubs" na Fox Life. Cepala se do besvesti! :lol:
Odgledala svih 6 i kusur serijala. Za nekih nedelju dana. Beskrajno dobra i relaxirajuća serija.A Ken Jenkins mi je :wub:( jel ovo trebalo na Sramim se priznati? ) :unsure:
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...