Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ovih 8 yellowstone-a što je izašlo je samo pola sezone? If so, neću ni da gledam dok ne izađu sve...

 

Edit: vidim da jeste pola, i ll pass dok ne izađu sve.

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment

Vikings: Valhalla, bome bolje od prve sezone. Ima tu i dalje pomalo cringe loše glume, ali priča se fino zavrtela, dobro je napisano, a i netflix se otvorio za bitrate pa izgleda dosta dobro. U nedostatku istorijskih spektakala™, može da prođe kao zabavno.

Link to comment

krenuo drugi deo bandi londona, otprilike je jos napucanije nego prvi deo, pomislio sam da nadjem na netu neku retrospektivu prvog posto sam poprilicno pozaboravljao likove al onda sam skapirao da je svejedno, buduci da se svi i onako ponasaju kao idioti.

piki blajndersi govna da jedu, ovo je ultimativna "Dinastija" sa rokanjem i klanjem, 10/10*

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Hunters. Pronasao ovde na forumu misljenja, pa da pogledam. Gospodine boze, sta je ovo. Za prvu scenu sam bio siguran da je san, pa kad se slicne nastavile ponavljati jedino objasnjenje da je neko drogiran, pa ce se razjasniti. Strasno lose, ne mogu da vjerujem da je Al Pacino u ovom.

Link to comment

shrinking - prvih par epizoda prilicno zabavno (i pored tipicnog jason segel pocetka...)

seriju je radila ted lasso ekipa - koga ne mrzi moze progugla interesantno gostovanje breta goldstina kod stiven kolbera od pre nekoliko dana, gde je objasnio kako je nahvatao i harisona forda da im se prikljuci. odlicna pricica :)

elem, sigel u ulozi potpuno sjebanog (but talented) psihoterapeuta, odlucuje da menja klasicne metode u radu s pacijentima s necim "konkretnijim". ford mu je father figure, s jedva nesto manje sopstvenih problema... vec u prvih par epizoda se pojavljuje 5-6 zivopisnih likova koji ce deluju biti deo std cast-a. sve u svemu, odlican pocetak, cekaju se sledece epizode - ide po jedna nedeljno na apple tv+.

  • +1 1
Link to comment

Poker Face

 

Prve dve epizode sasvim solidno zabavne. Natasha Lyonne glumi manje više isti lik iz Russian Doll, samo što se ovog puta šeta po ruralnim krajevima amerike.

Meni dovoljno za zabavu. 

  • +1 2
Link to comment

Fauda S4 je mogla biti mnogo bolja. Da je kamera samo malo vise bila u gro planu na karaktere bilo bi bolje. Ovako ispade b produkcija ...jbga pejzazi madjarske, losa scenografija, manjak fizicke tuce, nagli obrti, povrsnije pisanje, losija rezija... 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...