Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

4 minutes ago, Arkadija said:

Trenutno ne, sem ako ne voliš star wars, e onda je Andor za preporuku. 

 

Nisam fan star wars  al pogledam. Bas mi se svidjao Mandalorian dok nisu izbacili Ginu Carano zbog politicke nepodobnosti i onda sam demonstrativno prestala. 

 

Ja i politika, nit se bavim njom al me nekako uvek nadje :isuse: usere mi pola stvari sto volim.   

 

Bacicu pogled, hvala. Jel beba joda tamo?

Edited by mustang
Link to comment
1 minute ago, mustang said:

 

Nisam fan star wars  al pogledam. Bas mi se svidjao Mandalorian dok nisu izbacili Ginu Carano zbog politicke nepodobnosti i onda sam demonstrativno prestala. 

 

Ja i politika, nit se bavim njom al me nekako uvek nadje :isuse: usere mi pola stvari sto volim.   

 

Bacicu pogled. Jel beba joda tamo?

Ma ne, Andor je prikvel, dešava se oko 5 godina pre prvog filma. I više je drama nego akcija. Ali ima odlične likove, pa  mehanizme tiranije, pa želju za moći i tako, svašta. Zanimljivo je prilično.

  • Hvala 1
Link to comment

Koja bese serija gdje neku kao celiju analiticara neke CIA/BIA sluzbe pobije ekipa specijalaca, pa se jedan od prezivjelih da u bijeg? To je bilo u prvoj epizodi, ja pogledao prije par godina i sad ne mogu pronaci.

Link to comment
57 minutes ago, Milosh76 said:

U drugoj epizodi putuje u Bec... ali se ne vidi nesto grad... mozda u trecoj :D 

 

Sto rece jedan drugar koliko su guzve samo bile za ovih scena. (valjda je centar bio blokiran nekoliko dana po par sati)

Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Koja bese serija gdje neku kao celiju analiticara neke CIA/BIA sluzbe pobije ekipa specijalaca, pa se jedan od prezivjelih da u bijeg? To je bilo u prvoj epizodi, ja pogledao prije par godina i sad ne mogu pronaci.

 

Tri kondorova dana

 

edit: Serija se zove samo Condor, meni ostao naziv filma u glavi..

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, steins said:

Samo da kažem da je špica za Džeka Rajana jedna od najboljih ikada
:hail:

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 

 

Spica bolja od sezone. 

 

Prilicno sam sigurna da i moj mozak tako svrstava opazanja, plus po boji, zvuku, mirisu i atmosferi. Po svemu, samo ne po logici :lolol: 

 

 

@Arkadija propustas svasta 

 

Spoiler

Setkaju se cia po tunelskoj promenadi ispod kremlja, predsednik ceske na jutarnju unofficial kafu u raša ....znaci :isuse::lolol:

 

Edited by mustang
Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Koja bese serija gdje neku kao celiju analiticara neke CIA/BIA sluzbe pobije ekipa specijalaca, pa se jedan od prezivjelih da u bijeg? To je bilo u prvoj epizodi, ja pogledao prije par godina i sad ne mogu pronaci.

Kondor.  To je po motivima filma Tri kondorova dana.

  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, mustang said:

 

Spica bolja od sezone. 

 

Prilicno sam sigurna da i moj mozak tako svrstava opazanja, plus po boji, zvuku, mirisu i atmosferi. Po svemu, samo ne po logici :lolol: 

 

 

@Arkadija propustas svasta 

 

  Hide contents

Setkaju se cia po tunelskoj promenadi ispod kremlja, predsednik ceske na jutarnju unofficial kafu u raša ....znaci :isuse::lolol:

 

Odgledala sam , ali nism stigla da prokomentarišem. Najjajči momenat je kada za 3 minuta stigne inkognito iz Moskve do granice sa Estonijom, a onda do ratnog broda koji je za 5 dana stigao iz Crnog mora do Baltika. :lolol:

  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, Arkadija said:

Odgledala sam , ali nism stigla da prokomentarišem. Najjajči momenat je kada za 3 minuta stigne inkognito iz Moskve do granice sa Estonijom, a onda do ratnog broda koji je za 5 dana stigao iz Crnog mora do Baltika. :lolol:

 

Al bez blama totalno. Upakovali govno u atraktivan papir. Spucano toliko novca, pa jebote da zaplaces kakve su price mogli da smisle. Koliko je tu ljudi van realnosti, neverovatno. I oni su na ozbiljnim studijskim pozicijama :isuse:

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment

Cela treca sezona je cisti amaterizam, sto po prici sto po timeline/stori greskama.

 

Spoiler

Kad su nasli naucnika u kontejneru, iskcrali su se negde na Crnom moru, stigli u centar Atine za 2 sata. Kolima. Do centra Atine ne mozes da stignes kolima za 2 sata ako si vec u centru Atine, kamoli od Crnog mora.

 

Plus celu seriju pokusavam da se prisetim od kad se to Ceska granici sa Rusijom pa preskacu granicu jedne ka drugoj drzavi za 2 minuta. Ponekad i pesaka.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...