Jump to content
IGNORED

Veliki Brat VIP 2008 - objedinjeni topici

Recommended Posts

A ja bi da se nekako spreči pisanje besmislica, jer će da se uskoro pojavi neko da napiše da je DB stvorila te "bendove" i da im oni štancuju tekstove.
ma ne. ovo su ovi obicni retardi, oni to rade iskreno, sve lupajuci se petama u dupe od srece sto su tako cool.
  • Replies 915
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• sarište

73

• Gonzo

48

• Biohemija

45

• Mp40

42

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma ne. ovo su ovi obicni retardi, oni to rade iskreno, sve lupajuci se petama u dupe od srece sto su tako cool.
Znam da ne, ali rasprava je još u početku krenula u tom pravcu. Pogledaj južnije topik o Novaku.Zabole njih tukson za gomilu stvari o kojima mi ovde pričamo. Nisu uopšte pretenciozni i zato su mi zanimljivi. Satira i zajebancija. A imam utisak da svaka kritika osim Mp-ijevih zvuči kao generacijski jaz.Da ponovim još jednom ono čega si se uhvatio. Vikler je sjajan muzičar i bavi se i drugim vrstama muzike osim hip-hopa. A iz ovog posta kipi od isfrustriranosti, dok u onome što oni rade to ne vidim nego vidim samo zajebanciju. No hard feelings.
Znam da ne, ali rasprava je još u početku krenula u tom pravcu. Pogledaj južnije topik o Novaku.Zabole njih tukson za gomilu stvari o kojima mi ovde pričamo. Nisu uopšte pretenciozni i zato su mi zanimljivi. Satira i zajebancija. A imam utisak da svaka kritika osim Mp-ijevih zvuči kao generacijski jaz.Da ponovim još jednom ono čega si se uhvatio. Vikler je sjajan muzičar i bavi se i drugim vrstama muzike osim hip-hopa. A iz ovog posta kipi od isfrustriranosti, dok u onome što oni rade to ne vidim nego vidim samo zajebanciju. No hard feelings.
ne govorim o muzici, vec o primitivizmu koji ti smatras "zajebancijom". to me frustrira svakako. Edited by Maistor
ne govorim o muzici, vec o primitivizmu koji ti smatras "zajebancijom". to me frustrira svakako.
Nisi nikad bio fan Perinih tekstova koji kipte od primitivizma?
Nisi nikad bio fan Perinih tekstova koji kipte od primitivizma?
ako pregledas topik o PL videces da nisam. a cak i tu postoji postoji ona cuvena dilema o stilu i sustini sto bi rekao melankolic. ovaj dvojac koristi primitivizam radi primitivizma, uz povremene izlete u sovinizam. Edited by Maistor
ako pregledas topik o PL videces da nisam. a cak i tu postoji postoji ona cuvena dilema o stilu i sustini sto bi rekao melankolic. ovaj dvojac koristi primitivizam radi primitivizma, uz povremene izlete u sovinizam.
Tačno. Da znaš kako se gledalo na novi primitivizam kad se pojavio... A ni šovinizam mi ne smeta ako ni sebe ne štede. Još ako nekog zasluženo nabodu kao što su Kinezi :wicked:

Niko da navede tekst na koji se pozivate vec stranicama, tako da ga evo:Ajs Nigrutin ft. Block Bustards - Kinezi TransvestitiAjs:Yeah... Koteška patka... a... kineska gamad... a, ou!Pirinač... uaa... motherfucker!Pirinač se kuva i pileće kožureSmrdi ceo blok 70 kao đubreJedu razna govna pa robu valjaju sitiU bulju se drpaju kinezi travestitiDobro ste me čuli oni hodaju na štiklamaFarbaju se moderno sa pirsingom na klićamaU radnjama imaju perverznih artikalaJakuze, reketaši - gori su od šiptaraTrandže mnogo vole da ga puše SrbimaZato što im prija domaćinska kurčinaNe mogu da dišu sa tako punim ustimaHirošima, Niggasaki mu svršava po plućimaBlajnt biznis sekta i Nigrutin rasistaUdaramo pesnicom dva Kineza vašljivašto mažu svoju bulju raznoraznim mastimaMarš svi u Kinu, pička li vam materina!B.B.Travestit sam, pa šta? Recite dragičkaJes da imam kurac ali zabole me pičkaU brus guram čarape, to se meni sviđaNosim štiklu, minić, kosa mi je riđaOd trpanja u čmar nema veće drogeNa svakih mesec dana brijem dupe a i nogeU krnjaču sam otišo da završim shitaI sreo Kyong Yang Lee-a, Kineza travestitaStigo ga i prebio jer je pokušo da bežiJedna žuta mrlja na asfaltu sad ležiUzo đubrovnik i metlu da očistim sranjeI odneo ga odmah na hemijsko pranjeTravestiti šire hepatitis abeceduPrenose i sidu jer se stalno jebuČmar im se raspo kao uvele ružeKinez sam i ja družeKinezi koji ostanu svi će da izginuZato brzo kupi kartu vrati se u KinuGlupom travestitu na panju sečem kituPa se vraćam u krnjaču podzaboravljenom shitu.Ukratko, nadobudno, neduhovito i, pre svega, dosadno. Uporedivo sa subverzivnoscu Rokera s Moravu. Ako bi ti ljudi udostojili svoje nesrecne usi jednom pesmom Zabranjenog pusenja, shvatili bi sta znaci imati stila. Nazalost, Sarajevo osamdesetih je na drugoj strani svemirske vrednosne skale u odnosu na Beograd dvehiljaditih.Apropo toga, kao i samog Velikog brata (sa izuzetkom krunisane reinkarnacije Elvisa, MV, kome, sto bi vi mladi rekli, masiv rispekt), ponavljam svoj apel na kolektivno samoubistvo. Ja cu se spaliti ispred ambasade Ukrajine, jer mi je najbliza, a kisa je pa me mrzi da se cimam daleko, a vi osmislite svoj nacin janpalahovskog bunta protivu establismenta.

Nisam gled'o mnogo neshto, a trudim se, poshto mi je ceo show neopisivo zabavan. Sad sam procitao svih 9 strana i moram da kazem, povodom teme o bg reperima, da bad copy nesumnjivo jesu talentovani, ali su ujedno i prepotentne neodgojene i pogresno usmerene dzukele. Da dodam i da su u sushtini blazirani snobovi. Nigde tu nema pravog bunta. Jedini pravi rap buntovnik na ovim prostorima je Voodoo Popeye. Steta sto njega nisu ubacili, npr, jedino sto decko stvarno nije svoj, pa ne verujem da bi izdrzao vishe od 2 dana.

Nisam gled'o mnogo neshto, a trudim se, poshto mi je ceo show neopisivo zabavan. Sad sam procitao svih 9 strana i moram da kazem, povodom teme o bg reperima, da bad copy nesumnjivo jesu talentovani, ali su ujedno i prepotentne neodgojene i pogresno usmerene dzukele. Da dodam i da su u sushtini blazirani snobovi. Nigde tu nema pravog bunta. Jedini pravi rap buntovnik na ovim prostorima je Voodoo Popeye. Steta sto njega nisu ubacili, npr, jedino sto decko stvarno nije svoj, pa ne verujem da bi izdrzao vishe od 2 dana.
A odakle ti ideja da BadCopy žele da budu pravi buntovnici ? Iz većine Bad Copy textova (uključujući i 43zla ) se jasno vidi da im je zajebancija jedini cilj (i domet). Ne znam odakle potreba da se u to učitava neki viši smisao i onda kritikuje što to izostaje. Pored toga, Vikler se bavi i drugim vrstama muzike, eksperimetišući (prilično neuspelo, ako se ja pitam) i na svojim solo albumima.
A odakle ti ideja da BadCopy žele da budu pravi buntovnici ? Iz većine Bad Copy textova (uključujući i 43zla ) se jasno vidi da im je zajebancija jedini cilj (i domet). Ne znam odakle potreba da se u to učitava neki viši smisao i onda kritikuje što to izostaje.
Upravo. Sto se tice Viklerovih izleta u druge vrste muzike, nisam nesto slusao, ali sam citao pozitivne kritike(mislim da je Aleksandar Zikic bio). Ali jesam slusao njegove solo albume, i mora mu se priznati da ima senzibilitet da napravi hit, a to je vec talenat. Uz to jeste veliki radnik i verovatno jedan od produktivnijih ljudi na nasoj muzickoj sceni, pored svega sto izdaje, ima jos 2 ili 3 cela gotova albuma na lageru.

Vikleru, kao talentovanom ali besciljnom muzičaru je potrebno usmerenje, tj. neko ko će da ga vodi. inače, ovako sam za sebe može da izbaci bezbroj zajebantsko ekspreimentalnih albuma i projekata koji će neće imati dugoročno nikakvog značaja.videću da ga eventualno primim u bend kao basistu ;) malopre je Milić smorio rentujući o certu Stonsa i zašto nije htio svirat prvi, a onda Zorica objašnjava Eri i Mimi šta znači "baciti peglu" a ovo dvoje aaaa to TO znači.Ajs/Vikler bacaju nasumične poslovice. primer: bolje fućkati danju, nego pecati sarmu; bolje tapet magare, nego foke debele. ko tebe bakrom, ti njega jahtom... itd. i Zorica im se pridružila. bolje H2O (Zorica)... nego cimet u čarapi (Vikler); bolje slina na traktoru, nego peškir u ataru... bolje majmun u kupatilu, nego ratluk na Batiću...hmm... par ovih poslovica sam zapisao u momentu dok ih izbacuju i osetio sam se ko Vuk Karadžić :blink:

• Create New...