Jump to content
IGNORED

Veliki Brat VIP 2008 - objedinjeni topici

Recommended Posts

O Skajvikleru i Nigrutinu (Marchelu, Bvani i ostalim Bed Kopizima) - cuo sam ponesto od njih, ne moze se reci da nije interesantno - na trenutke vrlo lucidna kritika drustva i ovdasnjeg sistema vrednosti "helanke bele tange zelene guze lepe malene rodno mesto Lebane malo se prosetale po Knezu izblejale da pokazu sta imaju kroz torbicu providnu" itdmada, sa druge strane, iz njihovih tekstova prosto vristi seksualna i svaka druga frustracija. Sada, kada sam ih video "na duze" u VB - dosta sam se razocarao. Narocito u skajviklera koji se bori za sekunde u kojima ce da bude jos sarkasticniji nego u prethodnim sekundama. Sav je iz stava, ali je problem sto taj stav nema utemeljenje u logici i nekom konkretnom sistemu vrednosti. Zbunjen i ogorcen mlad covek, koji bi postao bolji ako bi mu neko iz cista mira tutnuo pare, tako mi izgleda.On pljuje na sve a nema odgovor. Mislio sam da je inteligentniji i da ima vecu shirinu.

Edited by CowBoy
  • Replies 915
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• sarište

73

• Gonzo

48

• Biohemija

45

• Mp40

42

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja se ne skidam sa lajv strima :blink: najjače mi je kako doktor stalno preneražava Mimi. večeras u kupatilu Mimi stavlja kremu za ruke i ponudi Miliću da stavi i on, i Milić uzima kremu, maže ruke i kaže - joj mogo bi sad izdrkat fino - a Mimi se skandalizuje - nemojte Miliću molim vas psovati tako odvratno je! :lol: Milić i Mimi kad su 1 na 1 to mi je neprocenjivo.edit - i da, u dvorištu kako su džemovali Era, pevušeći užičko kolce i Ajs/Vikler kao podrška na beat box-u. to je bila odlična improvizacija, vrlo efektna. osetio se vajb, jer su sva trojica daroviti muzičari, naročito Đole koji ima instinkt pravog muzičara, to je potpuno jasno odma se to čuje.

Edited by Glen Livet

e MP40 jel znaš onaj stih doktorov: ma šta oderat' poj'o bih govno kao ćevap.gledam onaj tvoj potpis ispod avatatra i setim se tog stiha, pa sam htio te upitat kojoj moderatorki bi to isto uradio, mislim na tu koprofagičnu seksi akciju?ja znam kojoj bi ja, a da ne budem vulgaran da je ne pominjem direktno samo ću reći da je to ona koja je ljepša i od šeher'zade... eee, da oće, pa bi s njjom oprosio pola Bahreina, Kuvajta i Emirata cool.gif

Ja nisam čovek koji će reći država je u kurcu aj se ubijemo ali država je u kurcu i aj se ubijemo.
pu pu daleko bilo... pa nije valjda dotle došlo da se ubijamo mislim samoubijamo... je l tako pričaš zbog velikog brata ili onako? :)

slažem se sa zzzzzom da treba se ubijemo, ali od alkohola i ne samo to nego treba da svi učestvujemo u tom kurcu od države, što znači da se valjamo u prljavštini i blatu kolektvinog ludila, jer dok god postoji deo društva koji kočniči to ludilo i vraća nas razumu dotle to ludilo ne može u potpunosti da se iživi. nemojmo biti cinični i kvariti žurku, nego se pridržimo fino i zapevajmo.što će reći, Nigrutin/Vikler i Mašinka bi ispali veliki šmekeri i šmekerka da su otišli u kujnu i zapevali zajedno sa ostalim izmećarima. nije kulturno biti partibrejker, ali ništa strašno popraviće se momci i curica povinovati se pre ili kasnije.doktor Milić je shvatio davno jednu stvar, ključnu za rokenrol: ne možeš biti pravi roker ako gušiš seljaka u sebi.

e MP40 jel znaš onaj stih doktorov: ma šta oderat' poj'o bih govno kao ćevap.gledam onaj tvoj potpis ispod avatatra i setim se tog stiha, pa sam htio te upitat kojoj moderatorki bi to isto uradio, mislim na tu koprofagičnu seksi akciju?
GS je titula koja se stice na drugi nacin, objasnicu jednom na topicu "putovanja"...Moderatorki? You know I prefer nordic mythological scat, naravno.

Samo sam gledala 5 minuta u kojima Kaja i Mimi 10min raspravljaju o ugradnji silikona i pumpanju usana, pri cemu se blondi jada o njenom konkretnom slucaju i obliku - na sta ce Vikler saosecajno: E moja Mimi,kroz svasta si ti prosla, a Milic: E, jebo ti rat! :lol:

Kako su ova dvojica repera smesni i tuzni u svom tom kurcenju/stavu. Matori bilmezi, a ponasaju se kao mali maturanti koji su, to postali bez ikakvog licnog doprinosa tome, najstariji u skoli te su oni veci smekeri i opasniji momci od ostatka osnovaca.Mada, verovatno to tinejdzeri vole i mene je pregazilo vreme te ja to ne razumem.

ja se ne skidam sa lajv strima :blink:
Odlično. Prenesi još ovakvih zanimljivosti kad stigneš :D
edit - i da, u dvorištu kako su džemovali Era, pevušeći užičko kolce i Ajs/Vikler kao podrška na beat box-u. to je bila odlična improvizacija, vrlo efektna. osetio se vajb, jer su sva trojica daroviti muzičari, naročito Đole koji ima instinkt pravog muzičara, to je potpuno jasno odma se to čuje.
Dobro si primetio. Vikler je sjajan muzičar. Ima glas, ima petlju, ima šmek. Slušao sam ga više puta live, ali ne u hip-hop variajnti.A vi što gunđate ste ili starci ili Mp.Fenomenalan topik. A još sam i naučio ko su naćosi :lol:
Dobro si primetio. Vikler je sjajan muzičar. Ima glas, ima petlju, ima šmek. Slušao sam ga više puta live, ali ne u hip-hop variajnti.A vi što gunđate ste ili starci ili Mp.
vikler je stono neko reche dripcina neuspela i frustrirana, koja iz svoje suburbane kaljuge pokusava da se izdigne tako sto ce bljuvati po svemu i svacemu stono nije njegova guzica, naivno misleci da ce se tako razlikovati. prestaleri tinejdzer i luzer koji moze biti idol jedino slicnima sebi, koji za vrhunac bunta uzimaju spominjanje polnih ograna i izlucevina u pesmama.
vikler je stono neko reche dripcina neuspela i frustrirana, koja iz svoje suburbane kaljuge pokusava da se izdigne tako sto ce bljuvati po svemu i svacemu stono nije njegova guzica, naivno misleci da ce se tako razlikovati. prestaleri tinejdzer i luzer koji moze biti idol jedino slicnima sebi, koji za vrhunac bunta uzimaju spominjanje polnih ograna i izlucevina u pesmama.
Pokušavaš da napraviš i Viklerovo žitije?Vikler će da uzme 2K ? sedmično za boravak u kući i boli ga kurac šta mi pišemo o njemu.
Pokušavaš da napraviš i Viklerovo žitije?Vikler će da uzme 2K ? sedmično za boravak u kući i boli ga kurac šta mi pišemo o njemu.
jok. samo konstatujem da je stoka. a da ce to da mu se isplati ne sumnjam, to se vazda cenilo.
jok. samo konstatujem da je stoka. a da ce to da mu se isplati ne sumnjam, to se vazda cenilo.
A ja bi da se nekako spreči pisanje besmislica, jer će da se uskoro pojavi neko da napiše da je DB stvorila te "bendove" i da im oni štancuju tekstove.
  • Create New...