Jump to content
IGNORED

Veliki Brat VIP 2008 - objedinjeni topici

Recommended Posts

:wub:samo da potvrdim, its only televison, a oni su samo ljudi. kao što me nerviraju ovi što se zgražaju nad sociološkim uticajemskajovog, sasvim uobičajenog, muškog skrnavljenja o kaji, podjednako su mi smešni oni koji ih hail-uju kao neke krstaše u pohodu na turbofolk.
e, mojne me zaebavaš - tek je pola 5, a mi se već složili. s kim sad da se šibam još sat vremena, do isteka dnevnog pritvora u kancelariji. aj izađi napolje, na neku drugu temu.

:D

Edited by MaryPoppins
  • Replies 915
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• sarište

73

• Gonzo

48

• Biohemija

45

• Mp40

42

Top Posters In This Topic

Posted Images

e, mojne me zaebavaš - tek je pola 5, a mi se već složili. s kim sad da se šibam još sat vremena, do isteka dnevnog pritvora u kancelariji. aj izađi napolje, na neku drugu temu.
angry.gif znam i ja ponesto o SkajVikleru od ranije, zato sam generalno razocaran. Ocekivao sam vise. Sto se sanitarnog otklona tice, po meni, trebalo je da dodje do njega vec kod odluke da uopste ucestvuje u VIP VB. Ovako, udjes u kanalizaciju da bi stavio prstice na nos - jaka stvar. Ocigledno mu ne smrdi toliko, cim je i sam pristao da bude njen deo.@Maistor: naravno, ipak je to samo TV show a oni su samo ljudi. Sto se tice Ivana Ljube, potpisujem. Decko je postavio standarde, tesko da ce ga neko dostici u doslednosti pre svega. Edited by CowBoy
angry.gif znam i ja ponesto o SkajVikleru od ranije, zato sam generalno razocaran. Ocekivao sam vise. Sto se sanitarnog otklona tice, po meni, trebalo je da dodje do njega vec kod odluke da uopste ucestvuje u VIP VB. Ovako, udjes u kanalizaciju da bi stavio prstice na nos - jaka stvar. Ocigledno mu ne smrdi toliko, cim je i sam pristao da bude njen deo.@Maistor: naravno, ipak je to samo TV show a oni su samo ljudi. Sto se tice Ivana Ljube, potpisujem. Decko je postavio standarde, tesko da ce ga neko dostici u doslednosti pre svega.
da, u pravu si - naročito je glupa argumentacija u stilu, uđite vi, pa da vas vidim, koju je nevešto servirao kaleniću po izlasku iz kuće. upravo je u tome stvar, nije morao da bude tu. šta mu jebem, nisam pametna. pomešo se s pomijama, postoji realna opasnost da ga pojedu svinje. ajs je bolje prošao, definitivno, jer je bio dosledniji. jedno mi se ne sviđa što sam se i sa tobom sad složila, a kući još ne mogu, a i pljuga mi je nestalo. jepte se, nikakvi ste džentlmeni. a ivan ljuba mi je komšija :wub: ja mogu da ga dostignem, tj. njegovu zgradu :D Edited by MaryPoppins
jedno mi se ne sviđa što sam se i sa tobom sad složila, a kući još ne mogu, a i pljuga mi je nestalo. jepte se, nikakvi ste džentlmeni.
evo pola sest, racunam da se slazemo do sutra :D

a zar nisu ulaskom popravili shtivo koje gledasmo .. kao eto i nekih "normalnih" u kuci, pa samo svojim prisustvom utichu pozitivno na milijunski auditorijum. nema samo ceca da se slusha i silikoni da se kusa.

a zar nisu ulaskom popravili shtivo koje gledasmo .. kao eto i nekih "normalnih" u kuci, pa samo svojim prisustvom utichu pozitivno na milijunski auditorijum. nema samo ceca da se slusha i silikoni da se kusa.
kakvi su efekti njihovog prisustva u kući na publiku ne znam, još uvek nisam primetio konkretno nešto, ali jesam nešto drugo: krećem se po kraju danas i prolazim pored klinaca koji se vraćaju iz škole, čujem nešto se razgrajali i kad su prišli: ... ta-da-da-taa ta ra di du daaada... ma ne tako jebem li ti sunce... nego ta ra di du daaa, ne ne nego kaže jebo te otac te... hahahah... - i tako dalje nastaviše. možda su četvrti peti razred.jel primetio još neko posledice uticaja ukućana na Srbiju?
kakvi su efekti njihovog prisustva u kući na publiku ne znam, još uvek nisam primetio konkretno nešto, ali jesam nešto drugo: krećem se po kraju danas i prolazim pored klinaca koji se vraćaju iz škole, čujem nešto se razgrajali i kad su prišli: ... ta-da-da-taa ta ra di du daaada... ma ne tako jebem li ti sunce... nego ta ra di du daaa, ne ne nego kaže jebo te otac te... hahahah... - i tako dalje nastaviše. možda su četvrti peti razred.jel primetio još neko posledice uticaja ukućana na Srbiju?
Izasao sam da kupim cigare i cuo sam nekog kako se dere kao nenormalan- Kalenicuuuuuuuuuuu Edited by kojot
Izasao sam da kupim cigare i cuo sam nekog kako se dere kao nenormalan- Kalenicuuuuuuuuuuu
pa da, Kalenićuuuu, ta ra di dudaa, naduvaj mi jaja, i slično, neko se primio na Milićeve neko na Ajsove fore, prostakluke itd.i to je sve, ništa više od bezumne zabave. kada pomislim da se nešto ipak može provući kroz tu zabavu, neka poruka javna kritika ili čak neki simboličan gest, setim se završne scene iz Truman Show: pošto se odigrala čitava drama malog čoveka koji se osvestio i izašao iz sistema medijske moći i kontrole u slobodu, gledalac/radnik obezbeđenja nakon sve te euforije pita svog kolegu: What else is on?... Where's the TV guide?
Pre neki minut počela je emisija "The best of BB VIP 2008"... 45-minutni sublimat, da se utvrdi gradivo. :rolleyes:
E to je vec neinteresantno. Lepota VB-a je u spontanosti - najvise sam voleo da gledam uzivo ukljucenja.
Pre neki minut počela je emisija "The best of BB VIP 2008"... 45-minutni sublimat, da se utvrdi gradivo. :rolleyes:
Koliko vidim, toga ce biti cele nedelje... :frust: Ionako nisam palio tv nedeljama, ne znam sta mi je bilo zadnjih dana... Edited by mr@ki
jel primetio još neko posledice uticaja ukućana na Srbiju?
Ja video neke Ldp-ovce sa Borkovim majcama kako ulaze u crkvu.Posle prolaze pored nekog zidića kad tu spaze neku debelu i nadasve ružnu zenu i nekog čoveka sa škrgama kako crtaju kukasti krst.Viknu im ružna žena , onako umazana od farbe koja je učini još sablasnijom - "Ajde dolaste vamo , evo četka" ! "Sutra na lokalnoj televiziji sa nacionalnom frekvencom pravimo reportažu - Srbija poslednja oaza nacizma " - dodade čovek sa škrgama.A ovi im odgovoriše " Naduvajte nam jaja , mi to više ne radimo". Edited by BornToRun
ja vrištim kevi ceo dan po kući: "Kalenićuuuuu :lol:
Ja video neke Ldp-ovce sa Borkovim majcama kako ulaze u crkvu.Posle prolaze pored nekog zidića kad tu spaze neku debelu i nadasve ružnu zenu i nekog čoveka sa škrgama kako crtaju kukasti krst.Viknu im ružna žena , onako umazana od farbe koja je učini još sablasnijom - "Ajde dolaste vamo , evo četka" ! "Sutra na lokalnoj televiziji pravimo reportažu Srbija poslednja oaza nacizma " - dodade čovek sa škrgama.A ovi im odgovoriše " Naduvajte nam jaja , mi to više ne radimo".
Pa dobro, pokusao si.

off topicU celebrity realitiju na hrvatski nacin je cini mi se bilo malo zanimljivije, naime doslo je do prave tucnjave u kojoj su sudjelovali bivsi prvaci u boksu i karateu...U RINGU su se ovog tjedna našli Lupino i Alen Macinić, a poznati je fotograf u igri snage bio bolji, pa Svizac sutra napušta seosko imanje. Ipak, puno zanimljivija od dvoboja bila je tučnjava Lupina i Stipe Drviša, koji je na pobjednika duela nasrnuo odmah nakon završetka igre, a Nova TV prekinula je emitiranje sa sijelaSNIMAK TUCNJAVE

Edited by Patrick Mbomba
  • Create New...