Jump to content
IGNORED

Veliki Brat VIP 2008 - objedinjeni topici

Recommended Posts

ovi bed kopijevci, bg sindikalisti i slični su iritantna stoka, marčelo je samo bezveze.
Prve dve grupacije su rap nacosi, podgrupa bg lokalpatrioti a Marcelo je ono sto bi bio Marko Vidojkovic da je reper.U svakom slucaju, tragikomicno.
  • Replies 915
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• sarište

73

• Gonzo

48

• Biohemija

45

• Mp40

42

Top Posters In This Topic

Posted Images

U bre, a Ruzmarin? Nemoguce da nisi uhvatio ni jednu predstavu Indexovog pozorista, ili (in)famoznu Shoder listu.
E, jest, znam i njega... Samo eto kol'ko mi je bitan kad nisam ni zapamtio da je tu. :rolleyes:
Prve dve grupacije su rap nacosi, podgrupa bg lokalpatrioti a Marcelo je ono sto bi bio Marko Vidojkovic da je reper.U svakom slucaju, tragikomicno.
bad copy nacosi? da li si ti slusao ishta od njih?
Ja jesam i jesu. Dziberski nacosi. Sad ces reci kako je to sve zajebancija i ne zanima ih politka ali znamo da nije tako.

Mislim da preterujete. Glupo mi je da branim domaći hip-hop jer zvuči kao reklama sa radija ali vi pišete gluposti. Kakvi crni nacoši... Nego, juče sam prvi put gledao VB u bilo kojoj varijanti duže od minut-dva. Ono je urnebesno! Mirno_spavaj_nano sluša Korn :lol: Era sa čirokanom, Bata kao valter. I retardirani Đani koji kaže "Ja sam folker, ali rejver u duši" :rolf:

Znam samo da je ne tako davno Ajs Nigrutin imao izlet u naci poeziju spram Azijata. Dovoljno?
Mislim da preterujete. Glupo mi je da branim domaći hip-hop jer zvuči kao reklama sa radija ali vi pišete gluposti. Kakvi crni nacoši...
"da tolerišem hrvate, borku, gej parade..", bgd sindikat. tekst onog debelog glavonje u politici, kosovo je srbija, bla bla.ove druge nisam tolko prilježno pratio, čak i da nisu nacoši ne deluju baš ni kao neke mesije asfalta. više kao zaostali frustrirani dečaci koji zabavljaju druge prdeći, podrigujući i govoreći kuracpičkagovnosisa.
Mislim da preterujete. Glupo mi je da branim domaći hip-hop jer zvuči kao reklama sa radija ali vi pišete gluposti. Kakvi crni nacoši... Nego, juče sam prvi put gledao VB u bilo kojoj varijanti duže od minut-dva. Ono je urnebesno! Mirno_spavaj_nano sluša Korn :lol: Era sa čirokanom, Bata kao valter. I retardirani Đani koji kaže "Ja sam folker, ali rejver u duši" :rolf:
Kazem da ce biti smesno!Sto se tice badcopy rasizma/seksizma/nacionalizma/homofobije... jasno je da je postoji i da oni misle da je to jako duhovito. Kad se uortaci sa govnjivim sisama, prolivom od sperme i slicnim forama, eto BG hiphopa.
Ja jesam i jesu. Dziberski nacosi. Sad ces reci kako je to sve zajebancija i ne zanima ih politka ali znamo da nije tako.
zajbavas me....dziberi ok, ali nacosi....fak...ovde na forumu je to bas popularna rec

2 MP i maistor da ne pišem dva putaMislio sam na Igrutina a ne na Sindikat. Ovde su on i Vikler u pitanju, a ne Sindikat. Stvarno ne verujem da u tom prdenju i gnoju ima nekog nacizma. Nisam pažljivo presušavao i udubljivao se.. Samo mi zvuči tupavo, ali ne i zlo. Osim toga i imam ortake kojima se sviđa i koji su mnoooogo daleko od nekakvog naci fazona.edit: Glupo mi sad da branim BC kad iste te ortake zajebavam što slušaju to. Hio-hop je idealan za slušanje na nekom nepoznatom jeziku. Francuski rula.

Edited by Biohemija
2 MP i maistor da ne pišem dva putaMislio sam na Igrutina a ne na Sindikat. Ovde su on i Vikler u pitanju, a ne Sindikat. Stvarno ne verujem da u tom prdenju i gnoju ima nekog nacizma. Nisam pažljivo presušavao i udubljivao se.. Samo mi zvuči tupavo, ali ne i zlo. Osim toga i imam ortake kojima se sviđa i koji su mnoooogo daleko od nekakvog naci fazona.
Ocigledno ne citas sta sam napisao na tu temu malo iznad.
Mislio sam na Igrutina a ne na Sindikat. Ovde su on i Vikler u pitanju, a ne Sindikat. Stvarno ne verujem da u tom prdenju i gnoju ima nekog nacizma. Nisam pažljivo presušavao i udubljivao se.. Samo mi zvuči tupavo, ali ne i zlo. Osim toga i imam ortake kojima se sviđa i koji su mnoooogo daleko od nekakvog naci fazona.
Niko nije rekao da su oni nacisti. Nacos je uglavnom, koliko ja mislim, termin za opisivanje zatucanih srpskih nacionalista. Oni jesu homofobi/seksisti/nacionalisti i to ne kriju. Dakle, imaju i vise nego dovoljno simptoma da ih smatram desnicarskim seljacinama.
Ocigledno ne citas sta sam napisao na tu temu malo iznad.
Misliš na azijate i rasizam? Možda nisi shvatio mladalački sleng ili kontekst? Lupam, ne znam o čemu se radi, nisam čuo.
  • Create New...