Jump to content
IGNORED

Veliki Brat VIP 2008 - objedinjeni topici

Recommended Posts

dobro jutro, cela ta nazovi hiphop scena je gomila retardiranih bolida, koji bi da je 93-ca uvlacili kozne jakne u farmerke.
Bilo koja domaća scena je gomila retardiranih debila iz one generacije o kojoj se gore pričalo.
  • Replies 915
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Mp40

42

• Gonzo

48

• Biohemija

45

• sarište

73

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema potrebe za generalizacijom. Marcelo je skroz ok, a textovi su mu dalekoooooo iznad proseka. Decko ima talenta za pisanje i nema nikakve veze sa dizel fazonom.
Jaoooooooooooooo!Daj breeee.... Pa on je vodeci na toj Neprijatno-mi-je-dok-slusam sceni. Uh... Bas jako. DS-rep, aaaaaaa!
Nema potrebe za generalizacijom. Marcelo je skroz ok, a textovi su mu dalekoooooo iznad proseka. Decko ima talenta za pisanje i nema nikakve veze sa dizel fazonom.
a tek od tog "društveno odgovornog" marčela mi se kenja. ko oni što sviraju gospel rock.

'este, Marcelo kapira sustinu mnogih procesa, dogadjanja i slicno, ali i on je nadrndan i u jednom trenutku, tacnije u jednoj od pesama nasao da kritikuje ne vlast, ne ludilo, nego predstavnike generacije koja se kao nije dovoljno borila - evo on ima sada priliku da se bori i where the fuck is he i njegova generacija, gde su im setnje, pistaljke, gde im je osmeh?Boli ga kurac, bas kao i ovu dvojicu u kuci, jebe im se ali su nadrdnani jer je to kao stav. Bolje da se opuste, pa ce mozda nesto i uraditi i postati popularni.

Jaoooooooooooooo!Daj breeee.... Pa on je vodeci na toj Neprijatno-mi-je-dok-slusam sceni. Uh... Bas jako. DS-rep, aaaaaaa!
Pa ja nisam rekao da je on Bodler. Ja ipak mjislim da je najveci problem jasammp40zescisambajanikominijedojajanasvegledamsavisine i te fore. Ponasas se kao ovi reperi u velikom bratu. "Svi su govna, svi samo seru, a ja gledam sa visine i kritikujem".

Mora se mis'im istakne da cela ta ekipa upravo zbog te nadrkanosti i mrkog pogleda i kapuljaca i celog tog kao "pisem grafite po zidu" fazona i pravi pesme i muziku koja je kesa, samo to mora neko i da im kaze.

Pojacano kenjate.
Barem kenjajte kad već morate po ovoj dvojici koji su akteri priče, a ne po presmešnom Marcelu. Edited by Biohemija
jasammp40zescisambajanikominijedojajanasvegledamsavisine
hehe...inace, meni je VIP2 ipak mnogo zabavniji od onog pre. Ovi ljudi su ipak smesni a i cuo sam za njih. Bice ovo smesno.
VIP 2 ce biti kao Terminator 2 - sa efektima, sa Gans 'n' Rousisima, motorima...
Era Ojdanic je od tecnog metala! Svo dodatno hevusharenje provided by Zena-Konj!
Pa ja nisam rekao da je on Bodler. Ja ipak mjislim da je najveci problem jasammp40zescisambajanikominijedojajanasvegledamsavisine i te fore. Ponasas se kao ovi reperi u velikom bratu. "Svi su govna, svi samo seru, a ja gledam sa visine i kritikujem".
empej je realno 1 kenjac :P :wub: , no u ovom slučaju se potpuno slažemo. ovi bed kopijevci, bg sindikalisti i slični su iritantna stoka, marčelo je samo bezveze.
  • Create New...