Jump to content
IGNORED

Veliki Brat VIP 2008 - objedinjeni topici

Recommended Posts

• Replies 915
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• sarište

73

• Gonzo

48

• Biohemija

45

• Mp40

42

Top Posters In This Topic

Posted Images

zasto? ocigledno si jedan od predstavnika nevaspitane Srbije, mrak ti je u glavi i ne shvatas ga i ne prikazujes ga u pravom svetlu. pazi se da ti ne dodje na vrata i objasni zasto je on moralni pobednik <_<

Je l?se to gos?n Milić igro s?ćunom?U Hrvatskoj su TO prekinuli da emituju, nadam se da će uskoro i kod nas.
igranje sa cunom ili big brothera? :huh:

BB naravno. Jako retko TO gledam, baš kad nemam šta da radim sa sobom, ali bacim ponekad oko i ugledah na nekoj hrvatskoj televiziji isto tako neki moderan šou, valjda se zove Farma. Mogu reći, dosta iskrenije nego ovo naše. Bez beogradskog foliranja, glume i ostalih sranja.

BB naravno. Jako retko TO gledam, baš kad nemam šta da radim sa sobom, ali bacim ponekad oko i ugledah na nekoj hrvatskoj televiziji isto tako neki moderan šou, valjda se zove Farma. Mogu reći, dosta iskrenije nego ovo naše. Bez beogradskog foliranja, glume i ostalih sranja.
koliko znam do skoro je isao njihov vip bb na rtlu,s tom razlikom sto je bilo zanimljivije gledati travu kako raste nego ukucane koje su odabrali, pa jedino ako su prekinuli zbog toga i poslali smarace kucama.tamo bi i 1 borko ili anastasija bili majstori vica i zabave.

Valjda su prekinili zbog slabe gledanosti. Nisam nešto upućen, ali tako nešto mi prošlo kroz uvo.T ako da kod nas neće, sigurno. Kod nas gedža koliko hoćeš. Ovo na Novoj izgleda dosta iskrenije. Ne znam ko su ti Borko i Anastasija, primetio sam samo onu Bosančicu sa lepim nogama. Ali izgleda da se ona u fensi društvancu ne kotira baš najbolje. A da se ne lažemo, primetio sam i one dve plastične, a kako neću kad su im usne kao da su poljubile vruću peglu.

Edited by žutokljunac
Valjda su prekinili zbog slabe gledanosti. Nisam nešto upućen, ali tako nešto mi prošlo kroz uvo.T ako da kod nas neće, sigurno. Kod nas gedža koliko hoćeš. Ovo na Novoj izgleda dosta iskrenije. Ne znam ko su ti Borko i Anastasija, primetio sam samo onu Bosančicu sa lepim nogama. Ali izgleda da se ona u fensi društvancu ne kotira baš najbolje. A da se ne lažemo, primetio sam i one dve plastične, a kako neću kad su im usne kao da su poljubile vruću peglu.
očigledno nisi gledao sinoćni erin izlazak, jedan od najjačih tv momenata ikada u srbalja. ondak bi shvatio zašto je ovaj vip bb serijal nešto sasma drugo od hrvatske simulacije. histerija, egzalatacija, šizenje, pevanje, ruke gore, histerija, staklast pogled, brus iz sakoa, ajmo ruke gore, ljupka volim te, najjači sam. stiropol. niki nema što srbin imade.

...zelim da patentiram novu mernu ppp jedinicu...1 Borko, koja bi oznacavala sve bolide, retarde, lazne vernike, egomanijake, smradove, istripvane dzibere, nepodnosljivo dosadne budale i sve ostale pacijente koji je zabranjeno imenovati na forumu...borko je to zasluzio...

očigledno nisi gledao sinoćni erin izlazak, jedan od najjačih tv momenata ikada u srbalja. ondak bi shvatio zašto je ovaj vip bb serijal nešto sasma drugo od hrvatske simulacije. histerija, egzalatacija, šizenje, pevanje, ruke gore, histerija, staklast pogled, brus iz sakoa, ajmo ruke gore, ljupka volim te, najjači sam. stiropol. niki nema što srbin imade.
Ceo ovogodisnji VIP VB je pun fenomenalnih TV momenata. Prvi put da je vredelo gledati inace sranje od showa.

Dal je neko primetio tu anastasiju u kuci uopste . Jebote zamisli da sa tim moras da zivis.Ona mu dodje ko deo inventara u kuci ... ko peceni silikon.

Dal je neko primetio tu anastasiju u kuci uopste . Jebote zamisli da sa tim moras da zivis.Ona mu dodje ko deo inventara u kuci ... ko peceni silikon.
TENISER I ZEČICA! :lol: A noćas oko 2 h Pera je opet krenuo da muva Mimi, lukavo vidi da je ona puna ko brod, pa tek ispovest i kako ga umalo nisu silovala 2 tipa u nekom hotelu u Istambulu, te kako je i on ponekad kurva i da ne odbija ni drolje ali izuzetno poštuje Mimi i njeno patrijahalno vaspitanje, sve naravno začinjeno sa po 2-8 psovki po rečenici :rolf:
  • Create New...