Jump to content
IGNORED

Veliki Brat VIP 2008 - objedinjeni topici

Recommended Posts

Ja sam citao tako neke Karleusine interviju gde je ona clan mense, njen decko je fudbalska legenda, ona fantasticno peva. Ne bi ja ni nju potcenjivao

• Replies 915
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• sarište

73

• Gonzo

48

• Biohemija

45

• Mp40

42

Top Posters In This Topic

Posted Images

era u kući može da kresne jedino šibicu. ili milića na kvarnjaka.
:rolf: opet podcenjuješ čoeka... on je na srBskoj estradi velika švalerčina!i žena leposava je to lično i napismeno potvrdila :lol:
Ne pdcenjuj starog lisca link I još jedanlink

Dokle ćete brižljivo da negujete imidž najvećeg švalera i vragolana na estradi?Era Ojdanić: Dok sam živ! U tome me svi podržavaju, čak i moja žena Ljupka, majka Radina...

Ako dovoljno jako budes navijao, stari lisac bi mogao da te poseti licno :lol:U toj stranci sam od 1991. godine i njihov sam počasni član ? kaže Era Ojdanić. - Moj deda i otac bili su radikali, pa sam nastavio tu tradiciju. Program SRS je najbliži narodu i to je još jedan od razloga zašto sam uz njih. Nudili su mi da se politički angažujem i budem poslanik, ali nemam vremena za politiku.
Ako dovoljno jako budes navijao, stari lisac bi mogao da te poseti licno :lol:U toj stranci sam od 1991. godine i njihov sam počasni član ? kaže Era Ojdanić. - Moj deda i otac bili su radikali, pa sam nastavio tu tradiciju. Program SRS je najbliži narodu i to je još jedan od razloga zašto sam uz njih. Nudili su mi da se politički angažujem i budem poslanik, ali nemam vremena za politiku.
anger radikal i čedoš? :o

E da. Nezaboravan je bio razgovor sa Ljupkom u kecelji kad je Era ulazio u Kuću. Siguran sam da ova simpatična bakica pravi divne kolače :wub:

Ako dovoljno jako budes navijao, stari lisac bi mogao da te poseti licno :lol:
Pošto on ima motel i veći je domaćin od mene bio bi red da me pozove (kad pobedi) u goste zbog podrške koju mu pružam.Onda možemo zajedno u švaleraciju.Koliko sam ga pratio on nema predrasuda ni prema Albancima, Hrvatima ni Muslimanima - znači tolerantan čovek kao i ja. Edited by St.Anger
Ako dovoljno jako budes navijao, stari lisac bi mogao da te poseti licno :lol:U toj stranci sam od 1991. godine i njihov sam počasni član – kaže Era Ojdanić. - Moj deda i otac bili su radikali, pa sam nastavio tu tradiciju. Program SRS je najbliži narodu i to je još jedan od razloga zašto sam uz njih. Nudili su mi da se politički angažujem i budem poslanik, ali nemam vremena za politiku.
nemoj jebote! sad ce ga se i melankolic odreci! angry.gif
Ja sam citao tako neke Karleusine interviju gde je ona clan mense, njen decko je fudbalska legenda, ona fantasticno peva. Ne bi ja ni nju potcenjivao
Ја што памтим, а имао сам својевремено и базу чланова, нових и старих, она никада није била члан. Можда једино у последње две године како нисам у току више, али опет бих знао. Глупо је кад људи лажу тако очигледне ствари (ономад је и Шерон Стоун ухваћена у истој лажи).
U toj stranci sam od 1991. godine i njihov sam počasni član ? kaže Era Ojdanić. - Moj deda i otac bili su radikali, pa sam nastavio tu tradiciju. Program SRS je najbliži narodu i to je još jedan od razloga zašto sam uz njih. Nudili su mi da se politički angažujem i budem poslanik, ali nemam vremena za politiku.
Треба неко да му објасни да није све у имену. И мој прадеда је био радикал, а данас би био вероватно у ЛДП-у.
era u kući može da kresne jedino šibicu. ili milića na kvarnjaka.
Rek'o vec Milic, kad su spavali zajedno dok su bili muz i zena , imali bebu : - sreca tvoja sto vise ne pijem, jer kad pijem meni je svejedno !
Ја што памтим, а имао сам својевремено и базу чланова, нових и старих, она никада није била члан. Можда једино у последње две године како нисам у току више, али опет бих знао. Глупо је кад људи лажу тако очигледне ствари (ономад је и Шерон Стоун ухваћена у истој лажи).
Bilo je bas dosta peripetija u vezi Seron. Secam se jednog lika, mladji tip, bio je potpredsednik Mense (ako me memorija ne vara), i znam da je jedno vreme demantovao da je Seron clan, da bi kasnije nekako priznao kako ipak jeste, pa je na kraju sama Seron izasla u javnost i svima otkrila da nikad nije bila njihova clanica.Kad smo kod iq-a poznatih, ne znam da li ste znali da James Woods ima iq 187. Znam da ce sada Damjanovic baviti nekim dubljim analizama njegovog skora, ali ja zaista ne znam kako su dosli do tog rezultata ili koja je standardna devijacija primenjena u njegovom slucaju.U svakom slucaju, brojka vredna postovanja. -----Totalni off, ali moram reci.. kada su ga pitali po cemu ce ga ljudi pamtiti, Dzejms je odgovorio da ga nece pamtiti po tome kakav je bio kao covek, vec po "Bilo jednom u Americi". cool.gif
  • Create New...