Jump to content
IGNORED

Veliki Brat VIP 2008 - objedinjeni topici

Recommended Posts

Sa drugog foruma :lol:

Era: Nominujem Rotor i StatorVB: Kako se oni zovuEra: Winkler, reperi cupavi. Winkler prdi kao licko govedo, kao nato bomba
  • Replies 915
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• sarište

73

• Gonzo

48

• Biohemija

45

• Mp40

42

Top Posters In This Topic

Posted Images

evo lepo se vidi ta kulturološka barijera između dve Srbije: kad im puste kolce svi se uvate sem Maše, Ajsa i Viklera. kad puštaju pak rok/hip hop svi đuskaju bez ostatka.neverovatno kakav lakmus je to kolce.moje razmišljanje za večeras (mada je više za topik na POlitici o 2 Srbije): može li se glavom biti u 2. a srcem u 1. Srbiji? konkretno, mogu li ja iskreno biti ideološki sledbenik Vesne Pešić i istovremeno padati u karasevdah na Stojine pesme?

Edited by Glen Livet
evo lepo se vidi ta kulturološka barijera između dve Srbije: kad im puste kolce svi se uvate sem Maše, Ajsa i Viklera. kad puštaju pak rok/hip hop svi đuskaju bez ostatka.neverovatno kakav lakmus je to kolce.moje razmišljanje za večeras (mada je više za topik na POlitici o 2 Srbije): može li se glavom biti u 2. a srcem u 1. Srbiji? konkretno, mogu li ja iskreno biti ideološki sledbenik Vesne Pešić i istovremeno padati u karasevdah na Stojine pesme?
zanimljiva tema. moglo bi na drustvo. :lol:
moje razmišljanje za večeras (mada je više za topik na POlitici o 2 Srbije): može li se glavom biti u 2. a srcem u 1. Srbiji? konkretno, mogu li ja iskreno biti ideološki sledbenik Vesne Pešić i istovremeno padati u karasevdah na Stojine pesme?
Moze. Bitno je da u sevdah ne padas na teme prosirivanja Srbije do pizde materine, na to kako smo mi super a ostale cemo poklati ko sa nama nece i tako...
Moze. Bitno je da u sevdah ne padas na teme prosirivanja Srbije do pizde materine, na to kako smo mi super a ostale cemo poklati ko sa nama nece i tako...
ne padam naravno u naci sevdah samo u ovaj pusto turski. znači, normalan sam iako me neki drugovi ubeđuju da sam prso, što mi je drago da nije tako.fala doktore urbaNS cool.gif
Sa drugog foruma :lol:
Tačnije, "prdi k'o ličko magare koje su natovarili, a detonacije (od prdeža) odzvanjaju k'o NATO bombe" :lol: Edited by Quizmaster

Maša je ZVER!!!prilazi Zorica Vikleru i hvali ga: probudio si zver u njoj! svaka čast! (pošto su njih dvoje đuskali prilično razuzadno, nadam se da će biti sutra u pregledu)ah ah, osetio sam iskru života u preponama od njih dvoje, digo mi se kalabajster :o ima srca ovaj Vikler mora se priznati, dobro je Zorka rekla cool.gif

Maša je ZVER!!!
post-307-1204942408.jpg post-307-1204942441.jpgMaša je kombinacija Branke Katić i Nataše šolak.Forumaši je prozivaju da je isfolirana, mada mi nije jasno na osnovu čega su to zaključili niti kako je baš nju nominovalo najviše ukućana, 7/11. Možda ukućanima smeta što je novinarka i sumnjaju da je ubačena kao špijun.
Pa za ovakve pljuvacine i prozivke vam je otvoren ceo forum - politika.Sto mora i ovde ?

Ne mogu da shvatim da neko može dobiti više glasova za ispadanje od onog Borka. Kakav težak oblik smarača. Bogme mu ni mudrost nije neka jača strana. Totalno izgubljen momak, u vremenu i prostoru. Maša je još bila i OK u odnosu na dobar deo ukućana. što kaže, trebala je da sedne za sto i nariče sa ostalima, onda bi bila cool srpskoj mladeži. Ovako je ispala partibrejker a bogme beše napušena i na ovom forumu.

Ne mogu da shvatim da neko može dobiti više glasova za ispadanje od onog Borka. Kakav težak oblik smarača. Bogme mu ni mudrost nije neka jača strana. Totalno izgubljen momak, u vremenu i prostoru. Maša je još bila i OK u odnosu na dobar deo ukućana. što kaže, trebala je da sedne za sto i nariče sa ostalima, onda bi bila cool srpskoj mladeži. Ovako je ispala partibrejker a bogme beše napušena i na ovom forumu.
Ja sve nesto kapiram da se Borko zahebava. Mislim, nemoguce je da neko bude bash onakav, jel da? Ej bre, "ima nagon"?!

Lepo rece neko da je Masha proslogodisnja glumica sto su je isto izbacili prvu. Znam da s preziva Vrasnesh valjda je Jelena.P.s. za nas koji ne pratimo moze li neko objanjenje kako to da bilo ko moze da bude gori od onog smaraca iz reklame?

Ko šta radi, Jelenko samo trepće. Ali doslovno!
Ja sve vreme mislio da je taj lik neki crnogorski vladogeorgijev pevac... a on je znaci poznat zato sto je bio u reklami za pivo? Pa, lepo...
  • Create New...