Jump to content
IGNORED

Veliki Brat VIP 2008 - objedinjeni topici

Recommended Posts

• Replies 915
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Mp40

42

• Gonzo

48

• Biohemija

45

• sarište

73

Top Posters In This Topic

Posted Images

au, mahinalno na b92, tamo se ulazi u vipvb-a, zorica markovic. rispekt.
BB forum:271 gostiju, 361 korisnika (1 sakrivenih) Ukupno članova: 70 160a mi se tu nesto kurcimo...<_<

begaj bre, sad će moris da dovuče neki skrinšot.nego, era 1 ojdanić u kući. predviđam obaranje svih rekorda gledanosti.

au, mahinalno na b92, tamo se ulazi u vipvb-a, zorica markovic. rispekt.
Nesto gledam ovo ulazenje u kucu i upravo vidim da su doveli Batu Waltera. *ebote, covek skoro bio na samrti! :blink: Jos bi im samo falilo da im opandrci u sred prikazivanja. :ph34r: Dno, covece.

Jebote, najpopularniji glumac na svetu. Boktejebo, kuda ide ovaj svet :rolleyes: :P Era, Milic, Ruzmarin, Zorica. AU!

Edited by Sludge Factory
VB VIP, naziv serijala ''Apstinentska kriza''? :unsure:
Kada bi im stvarno isekli alkohol, poceli bi da se ujedaju posle cirka 3 dana. 1 jaka ekipa.
BB forum:271 gostiju, 361 korisnika (1 sakrivenih) Ukupno članova: 70 160a mi se tu nesto kurcimo...<_<
"361 korisnika (1 sakrivenih)", kakav ratio (ne-)skrivenih :blink:
Nesto gledam ovo ulazenje u kucu i upravo vidim da su doveli Batu Waltera. *ebote, covek skoro bio na samrti! :blink: Jos bi im samo falilo da im opandrci u sred prikazivanja. :ph34r: Dno, covece.
To sam i ja pomislio. Čovek jedva hoda... :ph34r: Nadam se da je ušao na kratko, da sutra, prekosutra izlazi... Valjda im je bila dosta jedna tragedija, ne znam da li su toliko ludi da provociraju drugu.

au, ako se dobro sećam reklame, bata je tvrdio da je uz pomoć nekog preparata sredio prostatu. sada ćemo videti da li je to bio samo snake oil, u kom će slučaju wc biti pod konstantnom opsadom.

Elem uz ove moje ukućanke, osuđen sam na gledanje Velikog Brata na B92... I naravno kao i uvek... I ovo se uvuče pod kožu, i tu počneš pratiti fabulu radnje i živeti njihove male (kobajagi VIP) živote...Nisam hteo postavljati ovu temu gore kod Vasudeve... Nekako mi ovde na chatu opuštenije i primerenije.. :rolleyes: Znači šta smo ono sinoć imali:1) Borko Sarić 28god. Beograd -glumac sa rogovima borkomala_biografija.jpg2) Mirjana Đurović 24god. Nikšić -ofarbana modistica/kreatorka mimimala_biografija.jpg3) Milić Vukašinović 57god Balkan -doktor za rokenroll milicmala_biografija.jpg4) Kaya Ostojić 24god Beograd - muzički naobražena, ali umetnica u svakom smislu :wink:kajamala_biografija.jpg5) Slobodan Bićanin 57god. Ruzmarin - pecaroš bickomala_bio.jpg6) Slađa Pejić 19god. Doboj - misica i manekenka, deluje bistro za razliku od zemljakinje/prethodnice sladjanamala_biografija.jpg*Nastavak u sledećem postu zbog ograničenja fotki po postu. :bee: Dakle, kad sam već osuđen da gledam, da bar imam gde da pljuckam i komentarišem. Po meni je sastav bolji nego prošlogodišnji i obećava mnoštvo muzičkih hitova "brushalter" tipa. žao mi je što je Dino Dvornik odustao od učešća, ali mu je procena političke situacije sasvim OK, te je možda tako i bolje. Zato imamo dvojicu repera koji vrede ko jedan dobar... :rolleyes: Moji favoriti su za početak (prvi utisak) Sky Vikler, Sladža iz Doboja i Zorica Marković. Pecu modelčića i voditeljku Mašu nikako ne treba podcenjivati... Izbor penzionera je sasvim ok. po mom skromnom mišljenju, ali videćemo kako će se isti snaći sa omladinom... I omladima sa njima naravno... :rolleyes:

Edited by dare...

7) Sky Vikler (nema podataka o imenu i godinama) Beograd, loša kopija repera, muzički svestran, ima studio.7) Ajs Nigrutin (nema podataka o imenu i godinama) Beograd, drugi deo loše kopije, kažu najpopularniji Bgd reper. badcopybio_mala.jpg8) Zorica Marković 48god Beograd pevačica svega i svačega i to jako dobra. zoricamalabio.jpg9) Peca Perović 29god Beograd muški model, prošao sveta... petar_mala_bio.jpg10) Maša Stanisavljević 27god Beograd , filološkinja, voditeljka B92, jak igrač masamala_bio.jpg11) Era Ojdanić 60god. Balkanac, legenda, poskakuje za dvojicu od 30god. mala_bio.jpg12) Bata živojinović -Valter `mal nije izdahnuo na uzbrdici pri ulasku i završio serijal pre vremena. Izašao iz kuće!To je to za početak. Možete slobodno pljuckati i komentarisati... :wink:Edit: Pošto se ne razumem u rep, eve gi naši tandem reperi sa yutubeA eve i Kaja, tek toliko da se upoznamo sa omladinom...

Edited by dare...
  • Create New...