Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

I dalje mi nisi objasnio.
Kako nisam jbg. Brend avernes. Ni manje ni vise.Uspelo, za male pare.
Pa eto, to mu dođe preslikana situacija. I ovde su došli neki drugi šabani, malo svirali, istakli transparent, a pride su popili i aplauz, i niko se nije uvredio. Je l bi ti aplaudirao ovim tvojim šabanima?
Pa to ti kazem, nema ko sta da se vredja. Btw ja mojim shabanima ne bih aplaudirao.
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

dobro, ja iskreno imam dilemu oko ovoga. da li avernes sam sebi dovoljan? bojim se da im se ovo može i lako obiti o glavu.
sudeći po medijima, jedino je na PPP ovo naišlu na osudu. Izgleda da se svuda kliče Bravo Ivane Tasovče !
Link to comment
dobro, ja iskreno imam dilemu oko ovoga. da li avernes sam sebi dovoljan? bojim se da im se ovo može i lako obiti o glavu.
Kako da im se obije - pa 99% ljudi koji su reagovali pozitivno ili negativno na ovu akciju nisu nogom (ja samo jednom u zivotu) krocili u zgradu BF.Morgana je napisala a i ja se slazem - mene ovo moze samo da povuce blize njihovim programima i zainteresuje nego sto moze da me udalji. Kazem, ko se zbog ovoga vredja, taj ima problem koji Tasovac ne moze da resi:)
Link to comment
  • 2 weeks later...
Sta te tacno nervira (sem velicine ) treba mi insajt. To je radio Sachi&Sachi btw. pro bono.
Pa kako da ti kazem, ceo izgled atmosfera mi je onako, počinje sumorno, nastavlja se sumorno, ali ne ide do kraja pokusavaju da bude pozitivno, ali i dalje su tako neki tonalitet , ispran...Da sad ne pričamo koja je ciljna grupa, ali sve osobe uglavnom ženskog pola imaju zamerku da je sve nekako groteksno.Jedna zena mi je rekla kad je videla plakat u busu:U brate ona beba ko sa one slike sa neta, sa cigarom i kriglom pivaOk omanuh u agenciji ali nije ni bitno, a to pro bono, ne menja na stvari.
Link to comment

I meni je sve poprilicno promaseno. Zato te i pitam, cisto da vidim slazemo li se.Taj military fazon (sajt im je takav, sa grafikom: chinovi, epolete, samo haubice fale) potpuno masi koncept "borba za zivot". Dalje, ona beblja pesnica koja treba da podseca na pobede u sportskim dogadjajima - ma, bizarno nekako. Ne vuce ni na gledanje ni na akciju. Mislim da imaju jako malo pregleda na U-tubeu, isao pre neki dan da vidim spot, iznenadio se - s obzirom koliko se o kampanji trubi na B92 etc. Video juce letak ispod brisaca na autu.Ne znam - povod je ok, cilj akcije vise nego smislen - steta.

Link to comment

meni smeta slogan "heroji ne mogu sami". Ako se kaže za nekoga da je heroj, onda valjda sve može da radi sam/gura bez ičije pomoći i tako to.Upravo to što kažeš, bitan razlog ali loša reklama

Edited by Kelt
Link to comment

Meni te bebe onako sive i sa nekim stegnutim izrazom lica deluju ko ona mrtva skorela beba iz trainspottinga. Ili prostije receno - plakati izgledaju morbidno. Za mame, buduce i sadasnje, kao ciljnu grupu valjda bi nesto sa neodoljivim decjim osmehom pa makar pored sumornih slika bilo bolje.

Link to comment
Za mame, buduce i sadasnje, kao ciljnu grupu valjda bi nesto sa neodoljivim decjim osmehom pa makar pored sumornih slika bilo bolje.
... ciljna grupa su pre svega ljudi koji ce da kliknu na glas za sponzora (sajt). Pa onda potencijalni sponzori vide koliko je (mnogo/malo) zainteresovanih, pa se otvore uz medijsku podrsku.Nekako se po konceptu i estetici cini da su ovde ciljna grupa tinejdzeri koji igraju counter strike :( Svakako ce se izgurati zacrtan broj inkubatora, Veran ce da prilegne na to (i svaka mu cast za ovakve akcije) Edited by CowBoy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...