Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

brajan trejsiubedljivo najiritantnija reklama u poslednje vreme. vrti se na radiju, a lik koji je snimao je hrvatski hrvat koji prirodno prica ijekavicu, ali za potrebe ove reklame (valjda za srpsko trziste) je pricao ekavicu. odvratno.
jao jeste. i meni ide na zivce. uzasno. skoro kao ona glupost za kokakolu.
Link to comment

Joj ljudi, jest konkurencija za hejt velikaali jel neko video ovaj uzas od reklame za POLI salamusa papirnim oblikom pakovanja koji lik stavlja u sendvich i grize!!! :blink: Dozivotno bih zabranio celoj ekipi koja je ucestvovala u ovome bavljenje bilo kojom aktivnoscu koja ima dodir sa medijima!

Link to comment

Poslednja reklama za Jelen u kojoj neka pičkica fejkuje bolest pred ženicom da bi mogao da ode u kafić da sa ortacima gleda tekmu. Ne izlazi na vrata nego na prozor, u napucanom klubu svi piju Jelen iz flaše, sreće tasta u džemperiću na romboide koji ga potapše u fazonu I ja sam zajebo moju rospiju, svaka ti dala. Onda kadar u kome svi blenu otvorenih usta (tako se valjda gleda tekma) i onda svrše kod gola...U pozadini se čuje državni bend Goblini :frust::frust:

Link to comment

Pocela zimska idila, tacnije carolija, ona dobila mogucnost da prica koliko hoce jer je 1 minut jelte 1 dinar.I naravno ko bi tome odoleo, nasa lepotica se dala u pricu, seta se predivnim gradom i parla.Jedino sto joj je kapa sasvim nabijena preko usiju pa nema sansi da cuje sagovornika...Ali dobro, taj 1 sitan detaljcic ne kvari idilu, zar ne? :rolleyes:akcija_carolija.jpg

Link to comment
Pocela zimska idila, tacnije carolija, ona dobila mogucnost da prica koliko hoce jer je 1 minut jelte 1 dinar.I naravno ko bi tome odoleo, nasa lepotica se dala u pricu, seta se predivnim gradom i parla.Jedino sto joj je kapa sasvim nabijena preko usiju pa nema sansi da cuje sagovornika...Ali dobro, taj 1 sitan detaljcic ne kvari idilu, zar ne? :rolleyes:akcija_carolija.jpg
Gde primeti, majstore.Mada, možda ona malo erotski tutne slušalicu ispod kape. :rolleyes:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Reklama u kojoj dipl. ing. Petar Jovanović objašnjava zašto se kvare veš mašine koje on konstruiše. Kod Hrvata se zove Fabian Kovač!! :D

Edited by Quizmaster
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...