Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Ova reklama mi toliko ide na onu stvar da ja to ne mogu opisati.Odakle li su izvukli ovog idiota zivo me interesuje.Kao on je neki jebac,svaler?Jebem ti i njega i kremu usranu.Ne pamtim da me je neko il nesto toliko iznerviralo u zadnje vreme koliko ova reklama :fur:
Link to comment
Ova reklama mi toliko ide na onu stvar da ja to ne mogu opisati.Odakle li su izvukli ovog idiota zivo me interesuje.Kao on je neki jebac,svaler?Jebem ti i njega i kremu usranu.Ne pamtim da me je neko il nesto toliko iznerviralo u zadnje vreme koliko ova reklama :fur:
a zvezdu kad napravi ? meni je to hajlajt reklame, sve čekam da mu sevne tanga, onako, švalerski.
Link to comment
a zvezdu kad napravi ? meni je to hajlajt reklame, sve čekam da mu sevne tanga, onako, švalerski.
Zvezda je definitivno vrhunac :isuse:,steta sto nije izlomio kicmu. Stvarno mi nije jasno za koji deo gradjanstva ove zemlje je pravljena ova reklama?Nisam upoznao nikoga kome se ova reklama svidela.
Link to comment
Ne kapiram što su morali da silaze u Strahinjića bana, kad istu publiku imaju i na Kolarcu.
Pazi, mogli su i meni da sviraju, ni ja "ne dolazim". Ovo je viral i to vrlo dobar - target je simbol u svakom smislu.Slazem se za publiku na Kolarcu mestimicno. Edited by CowBoy
Link to comment
Pazi, mogli su i meni da sviraju, ni ja "ne dolazim". Ovo je viral i to vrlo dobar - target je simbol u svakom smislu.Slazem se za publiku na Kolarcu mestimicno.
kao sto neko rece, jos bolja reklama bi bila da im je neki celavac polomio snobovske nosine.
Link to comment

pa jeste dobar viral i tu je 100% razvalio ali mi je zaista zbunjujuc copy "hvala sto ne dolazite".isprva sam mislio da je u pitanju ironična opaska (jer im ljudi jelte, ne dolaze), a da su u silikonsku sišli prosto zao što je koncentracija blejača najveća.opet, podstaknut komentarima po netu, ne mogu više da negiram tu sociološku komponentu. što baš u strahinjica bana i da li oni ne treba da dolaze? je li ovo u stvari obracanje ljudima koji ne bleje sa silikoncima s idejom da im se ukaže na mesto koje postoji, a koje propuštaju?šta znam. opet festivalsko nadmudrivanje, rekao bih. malo sam skeptičan što se efekta tiče. ali drago mi je da ima sve više takvih pokušaja.

Link to comment

ali reći ću još jednom: razvalili što se viralnosti tiče. jedino je ovo i jafforidza stiglo do topika na pppu, a jafforidzi je trebalo bar nedelju dana. :Dnego, koja agencija je radila? new moment?

Edited by McCabe
Link to comment
pa jeste dobar viral i tu je 100% razvalio ali mi je zaista zbunjujuc copy "hvala sto ne dolazite".
... citao neku diskusiju , svidela mi se ideja jednog od diskutanata - bolje je da su zveknuli neku seljanu od muzike, tipa obradu nekog mega-hita (Brega) da se shabani prime - i na kraju ih osamarili (inace odlicnim copy-em) "hvala sto ne dolazite"Kopi je prosvetljujuc u svakom smislu i namenjen je mnogo shiroj publici od one u strahinjica bana. Ja ga kapiram dvojako: moze i "hvala sto ne dolazite iz pogresnih pobuda" i "mogli bi ste da dodjete ako vam je do slusanja"
.šta znam. opet festivalsko nadmudrivanje, rekao bih. malo sam skeptičan što se efekta tiče.
... ne bih rekao da je festivalsko nadmudrivanje, ovo zaista nije nista novo niti revolucionarno te ne verujem da bi bilo zapazeno na nekom festivalu - za razliku od Mekenovih isforsiranih uradaka/prezentacija koje su klijentovim parama radjene ne za festival vec za prezentaciju koja se salje na festival ("Niste Sami" blamiranje npr.)A da li ce da radi, videce Tasovac po prodaji karata.
nego, koja agencija je radila? new moment?
Mislim da je ovo Tasovchev projekat + neke filmadzije (nista agencije). Jeftino (2 aparata mark II + valjda jedna HD kamera) i efektno, meni se dopada. Edited by CowBoy
Link to comment

slucajna publika je sasvim fino reagovala, sto se moglo i ocekivati.edit,

Nakon što su častili prisutne melodijom, digli su transparent na kom piše "Hvala što ne dolazite!". Ovaj herojski marketinški potez delo je našeg mladog režisera Vladimira Đukelića.
(trojka.rs) Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...