Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

da, da, vidjela sam to, odlican post. nek bude da je ono visok kreativni domet, sto mi je opet bezveze. a i nisam u stanju da ga posmatram u vakuumu jer se bavi problemom kojim se bavi, pa je onaj nivo proizvoljnosti ipak preceran za moj ukus, makar on ocigledno u kontekstu nagrade i nije problematican.makar nisu lagali da u bgd postoji brankov most i da se neki ljudi samoubijaju :D

Edited by morgana
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

:D mislim da Mirtodor nije bas toliko izglorifikovao "kreativni domet" pre bih rekao da je pohvalio prezentaciju (manipulaciju faktima, kako god)Ne bi mene ovo tako jako dotaklo da tema kojom se ova leprsava kampanja bavi nije toliko teska.

Link to comment
:ph34r: Upravo na RTS1 video nešto tipa:"Prvo je čika ubio tatu, a onda i mene. Ne zna se gde su nas zakopali. Nadam se da će nas jednoga dana neko naći."Još ne verujem. Edited by zorglub
Link to comment

Da li je to kampanja REKOM-a koja kao da kaže "niko do sada nije tražio nestale u ratovima na prostorima bivše SFRJ pa ćemo mi to sada prvi da uradimo"?

Link to comment
Da li je to kampanja REKOM-a koja kao da kaže "niko do sada nije tražio nestale u ratovima na prostorima bivše SFRJ pa ćemo mi to sada prvi da uradimo"?
....i za to će da maznemo neviđene pare....
Link to comment

Neka me neko ispravi, ali makar se na tome radilo prethodnih godina. I sada, kada je ostao još jedan ljuti gusar da se uhvati, pa da se polako exSFRJ ratovi 'zaboravljaju', oni bi da uhvate poslednji voz za neko finansiranje? Ja to tako vidim.

Link to comment
Neka me neko ispravi, ali makar se na tome radilo prethodnih godina. I sada, kada je ostao još jedan ljuti gusar da se uhvati, pa da se polako exSFRJ ratovi 'zaboravljaju', oni bi da uhvate poslednji voz za neko finansiranje? Ja to tako vidim.
Последњи ратни профитери?Мммм... не, последњи су они што се 50 година касније појаве са некаквим папирима и траже некакве одштете.
Link to comment
Dal sam ja to dobro video sinoć neki spot protiv narkomanije plavo-crni i ide red droge red nekih motivacionih poruka i umesto suoči se piše souči se.
+1, primetio ovo prvi put kada sam video reklamu... Objašnjenje verovatno leži u tome da je to reklama plaćena s Kosova i napravljena na Kosovu, pa je srpska verzija očigledno sklepana traljavo i bez da je 2x pogledana pre puštanja. Souči se!
Link to comment
inace, totalna nenadjepstina...:isuse:
Ime proizvoda navodi na dr. Popovića i još jedan njegov bućkuriš, Anti-Bol, te količina, širina i dubina jadnosti ne treba da čudi, s obzirom na to da je (garant'!) isti PR tim zaslužan, kao i za ovo.Ipak, na ovo zaista možemo i da se fejspalmujemo, nekome će biti smešno/tužno ili oboje, ali ovo sa glasom zakopane devojčice je... neverovatno.
Link to comment
Neka me neko ispravi, ali makar se na tome radilo prethodnih godina. I sada, kada je ostao još jedan ljuti gusar da se uhvati, pa da se polako exSFRJ ratovi 'zaboravljaju', oni bi da uhvate poslednji voz za neko finansiranje? Ja to tako vidim.
To je kampanja REKOMa koji ima za cilj da sastavi konačan i definitivan spisak nestalih na celom području SFRJ. To do sada niko nije uradio, a ako misliš da im je u interesu samo da uzmu pare predlažem da zasučeš rukave i sam to obaviš bez arčenja novčanih sredstava.Reklama je malo eksplicitnija za moj ukus. Edited by McCabe
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...