Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Meni je turbomaksimalno nervirajuća ona reklama za pseću hranu Pedigree, kada klinka objašnjava ceo digestivni proces njene džukele sa zaključkom: "moj Oskar ima tvrdu kaku", pa usledi scena gde čisti govno metlicom (a Oskar se mašala posrao)...k'o za inat rednovno naletim na tu reklamu u vreme doručka. Pas mater njihovu! angry.gif

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

ima reklama za mleko/losion za telo,valjda Garnier ugl 7dana vam pruza hidriranu kozu i to je najnoviji brejktru..7 dana hidrirana koza!!!znachi ne morate se vishe kupati 7 dana i imacete hidriranu kozu uz pomoc garnier losiona za telo a i shteta ga spirati sa koze svaki dan kad vec traje 7 dana,potpuna iskoristljivost :lol:

Link to comment
ima reklama za mleko/losion za telo,valjda Garnier ugl 7dana vam pruza hidriranu kozu i to je najnoviji brejktru..7 dana hidrirana koza!!!znachi ne morate se vishe kupati 7 dana i imacete hidriranu kozu uz pomoc garnier losiona za telo a i shteta ga spirati sa koze svaki dan kad vec traje 7 dana,potpuna iskoristljivost :lol:
Ја сам јуче бесплатно водао/водовао/водирао/водисао (или од чега је већ превод то хидровање коже).Ухватило ме мало кише док сам возио бицикл, мало подаље од куће.
Link to comment
da l moze idiotskije od "olvejz luk on d brajt sajd of lajf" kao muzika za reklamu za banku?
nisam videla, ali smešno mi je. laugh.gifpevaju li nesretni klijenti u dvoglasu sve viseći s krsta?
Link to comment
pa njima jeste..brajt sajd of lajf
Kako se to zove u onim fensi prirucnicima o menadzmentu: interni marketing, podizanje svesti o kvalitetu firme u kojoj radis? :isuse: :isuse:
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...