Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Nakon Kolubarske bitke prvo na terenu, a konacno u kripti crkve Sv Dimitrija u Lazarevcu koja je i mauzolej Kolubarske bitke sahranjene su i posmrtni ostaci poginulih austrougarskih vojnika.
 

Crkva je zavrsena pred II svetski rat. Daleko smo mi od divljaka i bili i jesmo, ali nam je kriminalan PR i mnogo je ljudi koji ne poznaju istoriju svog naroda, makar onog dela poreklom iz Srbije. 
I strahovito je to casno nasledje zloupotrebljeno i ukaljano od mafije i politicara u ratovima devedesetih na sta sam izuzetno licno kivna. Da se time kite nekad Milosevic i Arkan, danas Vucici i Vulini.


Od 01:40 - 01:50 kljucna informacija koga mrzi da odgleda sve.

Spoiler

 

 

Ne znam sta su hteli ovom reklamom. Ali eto u spojleru je nesto sto nije reklama. 

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

6 hours ago, SNARC said:

 

To da li smo mi poludivlji ili ne nema veze sa tim sto ce i Hansa iz Bremena i Frica iz Augzburga da proglase herojima samo zato sto su sirili drang nach osten politiku i streljali djake po Kragujevcu...jebem li im sve zivo i mrtvo.

Ne znam , zamišljam kako bi bilo da seu Varšavi podigne jedan spomenik svim herojima koji su tamo podefilovali 40-ih godina... Već vidim oduševljene Poljake, gde su i Nemci i Rusi heroji koji su ostavili koske u borbi...

 

Ili još bolje, jedan u Lenjingradu, ovaj St. Persburgu, posvećen svim herojima opsade i Rusima i Nemcima...

 

Kako bi to bilo lepo... :fantom:

 

 

 

Hoće to...

Link to comment

Jbg to je u najboljoj tradiciji americkih konzervativnih hriscana:

https://en.wikipedia.org/wiki/Bitburg_controversy
 

Quote

These [SS troops] were the villains, as we know, that conducted the persecutions and all. But there are 2,000 graves there, and most of those, the average age is about 18. I think that there's nothing wrong with visiting that cemetery where those young men are victims of Nazism also, even though they were fighting in the German uniform, drafted into service to carry out the hateful wishes of the Nazis. They were victims, just as surely as the victims in the concentration camps.

 

 

Link to comment
On 15.12.2020. at 6:08, Tihajeza said:

Najnovija reklama za IKEU. Devojčica u klizaljkama "kliza" po parketu u kući.

Boli me dok gledam izgrebani parket.

 

(Na kraju samo navuče tepih preko, kao ne vidi se; a ja ostajem uznemirena još dugo, dugo).

:lolol:

nije najnovija nego je valjda novogodišnja, pošto su klizaljke ispod jelke. išla je i prošle godine. i ja imam ožiljke na duši.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...