Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

3 hours ago, Arkadija said:

Bolje da su te pare donirali u humanitarne svrhe, nego ovo. Svaki put kad to krene ( a emituje se skoro godinu dana, prvo je bio Pupin, pa nešto o I svetskom ratu i sada Pekić), pomislim wtf, čemu sve ovo.

Па није им циљ да помогну него да се рекламирају.  

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

4 hours ago, James Marshall said:

Pa upravo to, patetika, a valjda nisu potrošili budžet na događaje za promociju meke moći.

па реално и није имало где да се троши целе године. није то једини буџет који се нашао у проблему.

Link to comment

'heroji protiv kojih ste ratovali' (deo iz reklame za wwi), mislim da mi se svaki put svih metar kose dizalo na tu rečenicu.

 

(i eu ima neku reklamu, ali nije toliko iritantna)

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, svashtabezneshto said:

'heroji protiv kojih ste ratovali' (deo iz reklame za wwi), mislim da mi se svaki put svih metar kose dizalo na tu rečenicu.

 

(i eu ima neku reklamu, ali nije toliko iritantna)

Izvini, o kojoj, kakvoj reklami je rec?

Moze li negde da se vidi?

Link to comment

Najnovija reklama za IKEU. Devojčica u klizaljkama "kliza" po parketu u kući.

Boli me dok gledam izgrebani parket.

 

(Na kraju samo navuče tepih preko, kao ne vidi se; a ja ostajem uznemirena još dugo, dugo).

Link to comment

 

6 hours ago, namenski said:

Hvala.

 

Koja je ovo bruka i sramota nemam reči....

Auuuuuuuuuuuu, jebote..............

 

Tako nas oni vide jbg. Kao gomilu poludivljih idiota.

 

Onda pogledas siru sliku i skapiras da im nismo nesto davali povoda da nas gledaju drugacije.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Caligula said:

 

 

Tako nas oni vide jbg. Kao gomilu poludivljih idiota.

 

Onda pogledas siru sliku i skapiras da im nismo nesto davali povoda da nas gledaju drugacije.

 

To da li smo mi poludivlji ili ne nema veze sa tim sto ce i Hansa iz Bremena i Frica iz Augzburga da proglase herojima samo zato sto su sirili drang nach osten politiku i streljali djake po Kragujevcu...jebem li im sve zivo i mrtvo.

Link to comment

pa kad moze Zvaljo da se ljubi i da nasim parama placa Sredera i Blera, sto Hans  mitralezac ne bi bio heroj.

Po stepenu zlocinstva, mozda su Hansa i regrutovali , pomenuti dvojac je definitivno gori i krvaviji...

 

Elem, i tu reklamu treba shvatiti kao deo kampanje relativizacije apsolutno svega, nema crno i belo, samo milion nijanse SNS-a, cuj mene sive, SNS-a

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...