Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

  • 2 weeks later...

Nije klasicna reklama ali ovaj video za "ne prljaj, nemas izgovor", tj covek koji izgovara txt na najiritantniji moguc nacin, digne mi pritisak u sekundi

Kao oni najgori glumci iz hrvatskih serija sto glume tako sto izgovaraju tekst prvi deo normalnom brzinom onda uspore i rastegnu jedan slog i na kraju jako ubrzaju, kao eto to je gluma, nije puko izgovaranje txta

 

Isto me uzas nervira kako "kul, odsecno" izgovara covek u najnovijoj telenor reklami

Edited by InvisibleLight
Link to comment
  • 2 weeks later...
da li neko razume sanofijevu reklamu "mi verujemo u tvoj tip dijabetesa"?

shta veruju, jedino u beskrajnu crpnju novaca iz fonda unsure.gif

blink.png

sent from bubamoto


To jedino ako kreću u neku kampanju valjanja onih "individualnih lekova", gde se prave lekovi prilagođeni svakoj pojedi ačnoj osobi. Al nešto sumnjam.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

svejedno, chak i za to je bash rogata formulacija :unsure:
pokushavam da dokuchim da nije neki skrnavi prevod sa nekog jezika. sad moram da jurim nekog sa dijabetesom da vidim da li oni razumeju unsure.gif



sent from bubamoto



Link to comment

Baš su tako preveli?

Guglam sad, na engleskom je: Diabetes. Your type.

 

Quote

At Sanofi, we believe healthcare should be as individual as you are.
With individualized care solutions for people living with diabetes, Sanofi is pioneering possibilities to help them live well and manage their condition simply and conveniently, without fear or emotional burden.

At Sanofi, we believe in Your Type.

 

Edited by mraki
Link to comment
  • 4 weeks later...

Možda je već bilo negde ili je baš ovo mesto, da mi neko objasni šta predstavljaju ove patetične objave američke ambasade koje se emituju po tv-u? Sada je aktuelan Borislav Pekić, a završi se i vi ste svet.

Link to comment

Bolje da su te pare donirali u humanitarne svrhe, nego ovo. Svaki put kad to krene ( a emituje se skoro godinu dana, prvo je bio Pupin, pa nešto o I svetskom ratu i sada Pekić), pomislim wtf, čemu sve ovo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...