Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Zaustavite sve! 

 

Radoslav Zelenovic je snimio reklamu za HBO i Telenor! 

 

Pa ovo je najbolja stvar ikad! 

 

 

 

Edited by Ravanelli
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

  • 2 months later...

Ja nemam pojma ko je timbe (guglam- neki reper), ali reklama je fuj. Čovek ima govornu manu, valjda je prva lekcija iz snimanja reklama: narator mora lepo da priča?

Link to comment

Što je bitno da nema govornu manu (naravno, podrazumevam da se razume šta govori) ? 

Valjda je bitnije da je sugestivan, da ima to nešto u glasu što će zainteresovati ljude, nego da "lepo" priča ? 

 

 

Edited by Lezilebovich
Link to comment
8 minutes ago, Lezilebovich said:

Što je bitno da nema govornu manu (naravno, podrazumevam da se razume šta govori) ? 

Valjda je bitnije da je sugestivan, da ima to nešto u glasu što će zainteresovati ljude, nego da "lepo" priča ? 

 

 

 

Meni je bitno, odvlači pažnju i dok gledam tu kratku poruku, njegovo "r" ili šta već ne govori ispravno me dekoncentriše.

Reklame usađuju poruke na nesvesnom nivou, nesvesno mi tu nešto nije u redu i ja se sledeći put odlučujem za "Jelen"***.

 

*** pod uslovom da su Jelen i Lav jedina dva piva koja mi nude u kafani, inače ne uzimam ni jedno ni drugo.

Link to comment
Što je bitno da nema govornu manu (naravno, podrazumevam da se razume šta govori) ? 
Valjda je bitnije da je sugestivan, da ima to nešto u glasu što će zainteresovati ljude, nego da "lepo" priča ? 
 
 
Nije problem (meni bar) da je neko "kotrljajuće r" dok je u funkciji priče i razumljivo je.
Ono je nemušto I nerazumljivo je.
No magovi marketinga po agencijama će reći:
Eto čim vi pričate o reklami cilj je postignut!

... Shiit has hit the fan

Link to comment

Ja sam Mag Advertajzinga i nikada ne bih to rekao :fantom:

 

Nisam video reklamu btw.

 

@Kums, Rale isti onaj KGB glavonja iz Chernobil serije

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...