Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

http://www.adnews.com.au/news/can-this-crazy-dolphin-get-a-job-at-mccann-or-leos

 

... ako ti mislis da je ovo radio za petsto evra plate gde ce da pegla Jelen ili Lav onda jebiga. Ako se dalje viralizuje, ovo moze da mu bude prvi pa muski rad u nadolazecem bogatom portfoliju, za par godina recimo i inostranom.

 

Neka radi godinu dana u McCanu ili Leu Srbija, neka aplicira za Leo Dubaiu - sa ovim ulazom koji nam upravo prezentuje i nekim minimalnim radnim iskustvom u LB ili McCanu, moze da trazi platu od 3500+dolara, za pocetak

 

...a onda mu umre ujak u Americi i postane milioner...

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Ovo je do jaja ali ako je ovo napravio lik koji NEMA POSAO U SRBIJI onda sam ja ovaj majmun na psilocibinu sa slike. Mislim, možda jeste neko dete sa Dedinja kome je dosadno pa bi htelo u advertajzing plus ima drugare koji svi znaju 3D i html5 i web development i imaju dobre kamere, okej, šanse su hellinih 0,69% ili koliko već.

 

A i da jeste, mislim, svo to ulaganje za posao džunior kopija i platu od pet do osam glava ma važi.

 

I naravno, koji će kurac agenciji u Srbiji ovakva kreativa, sve se to obije o bregove i hridi poluostrva Klijentela.

 

Ovo mi smrdi na odgovor Havasu, HEJ MI SMO KREATIVNIJI I IMAMO VIŠE PARA. Mnogo bih voleo da grešim, ali Ariel retko greši.

Meni smrdi ovo zadnje...

Link to comment

http://www.adnews.com.au/news/can-this-crazy-dolphin-get-a-job-at-mccann-or-leos

 

... ako ti mislis da je ovo radio za petsto evra plate gde ce da pegla Jelen ili Lav onda jebiga. Ako se dalje viralizuje, ovo moze da mu bude prvi pa muski rad u nadolazecem bogatom portfoliju, za par godina recimo i inostranom.

 

Neka radi godinu dana u McCanu ili Leu Srbija, neka aplicira za Leo Dubaiu - sa ovim ulazom koji nam upravo prezentuje i nekim minimalnim radnim iskustvom u LB ili McCanu, moze da trazi platu od 3500+dolara, za pocetak

 

Mislim, stiglo je eto i do nekog australijskog adweeka, možda čovek (kad bi postojao) u stvari hoće tamo, a i bolje bi mu bilo.

 

Uostalom, evo imaju još manje od dva dana da razotkriju novu zvezdu advertajzing neba Srbije, ne znam samo kako će da ga nađu pošto nisam video kontakt na sajtu nikakav. Ali dobro, velike agencije, mali grad, sklopiće se već sve nekako tako da svi budu zadovoljni.

 

Inače plata od 3 i po soma u Dubaiju ti je za gajbu i hranu za jednog. Ali je iskustvo neprocenjivo lololo

Link to comment

Uostalom, evo imaju još manje od dva dana da razotkriju novu zvezdu advertajzing neba Srbije, ne znam samo kako će da ga nađu pošto nisam video kontakt na sajtu nikakav.

 

 

Pa u kontaktu i jeste fora, tizuje covek do kraja, imas kaunter pa kad otkuca pojavice se aplication formular :lolol: meni se svidja kako je smislio (kako su smislili) citavu stvar, evo vec treci dan se McCanu i LBu prica o delfinu na milion razlicitih nacina, od jakih simpatija preko skepticizma do najgoreg hejta.

 

Covek napravio dobar projekat ako nista drugo:)

 

 

Inače plata od 3 i po soma u Dubaiju ti je za gajbu i hranu za jednog. Ali je iskustvo neprocenjivo lololo

 

 

Ma znam, zato i kazem "za pocetak". Nekom sveze svrsenom studentu to je obecanje iz snova.

 

Sto se iskustva tice zavisi od agencije.

Link to comment

:D oce to na ovom trzistu

 

... za koga da rade uberkreativno, za Zajecarsko?

 

Nije problem u kreativcima nego u nacinu na koji marketing sluzbe kod klijenata funkcionisu (tvrda strahovladna hijerarhija, opsta kurcobolja, cudan nacin kadrovanja, nezainteresovanost za bolje rezultate, nemogucnost da se vidi sira slika, nedostatak hrabrosti i inovativnog duha u bilo kom smislu etc)

Link to comment

pa ono, osmislio je koncept i napisao tekst koji govori onaj spiker što zvuči kao da je englez, ako nije svaka mu čast na izgovoru. ali kur moj bi to vredelo da nema ekipu još od fazon minimum 4 ljudi koji su već profesionalci.

 

pomislio bih da je aleks eror, da se nije već zaposlio u mekenu ololol

Link to comment

U vr glave kostao prevoz do lokacija i ono benzina za camac.

 

Kakva produkcija, radjeno za dzabe, samo korisceni skilovi i talenat. Ima lepih postprodukcijskih detalja ali ni jedan ne ide van osnovnog poznavanja aftereffects-a i osnove kompozitinga, za sta racunam da postoji 50+ studenata u Srbiji koji bi ovo odradili za malo slave ili drugarski.

 

Jedino vreme ovde kosta (recimo desetak dana ili vise) ali ako je studentarija oni imaju vremena na pretek.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...