Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Mislim da je momak, po konstituciji :)

 

Inace jeste digao prasinu medj' agencijama, vec su se pojavile teorije zavere, osporavanja, razne zavisti etc.

 

Ovo nije nista novo za svet ali za srpski advertajzing jeste.

Edited by Caligula
Link to comment

Evo ja čula priču sada od insajdera da se dve agencije dogovorile i napravile priču. Čovek ne postoji, treće lice (tj. tim) dobilo pare da napravi stvar.

Gle što smo jaki šta sve ljudi prave da bi radili kod nas.

Edited by Tihajeza
Link to comment

Evo ja čula priču sada od insajdera da se dve agencije dogovorile i napravile priču. Čovek ne postoji, treće lice (tj. tim) dobilo pare da napravi stvar.

Gle što smo jaki šta sve ljudi prave da bi radili kod nas.

Mislim da ovo nije tacno, nema logike (insajder sam btw.), videcemo vec sutra. Skupili se dokoni studenti i napravili talentovanu stvar.

Link to comment

Slično sam pomislio, ko bi se ovoliko cimao da ga pozovu na razgovor.

Zato što veruje u sebe, što da ne. Meni i tebi cimanje, njemu zadovoljstvo. Bila je ona riba što je napravila prijavu za posao za airbnb i dobila ga na kraju.

Mislim da ovo nije tacno, nema logike (insajder sam btw.), videcemo vec sutra. Skupili se dokoni studenti i napravili talentovanu stvar.

I meni se više sviđa ideja da su to talentovani klinci.
Link to comment

U slucaju da nije namesteno, ovo je najjadnije klecanje koje je vidjeno u univerzumu. Ne znam da li razumete da je covek radio kao konj da bi izmolio jebeni razgovor i to u firmama poznatim ionako po neplacanju tih probnih nesretnika koji su prakticno robovi tamo.

Kao mecka na vasaru, djuskas da se neko smiluje na tebe, mogu samo zamisliti koliko bi bio postovan u firmi ako bi uspeo da se zaposli.

Link to comment

Ovo je do jaja ali ako je ovo napravio lik koji NEMA POSAO U SRBIJI onda sam ja ovaj majmun na psilocibinu sa slike. Mislim, možda jeste neko dete sa Dedinja kome je dosadno pa bi htelo u advertajzing plus ima drugare koji svi znaju 3D i html5 i web development i imaju dobre kamere, okej, šanse su hellinih 0,69% ili koliko već.

 

A i da jeste, mislim, svo to ulaganje za posao džunior kopija i platu od pet do osam glava ma važi.

 

I naravno, koji će kurac agenciji u Srbiji ovakva kreativa, sve se to obije o bregove i hridi poluostrva Klijentela.

 

Ovo mi smrdi na odgovor Havasu, HEJ MI SMO KREATIVNIJI I IMAMO VIŠE PARA. Mnogo bih voleo da grešim, ali Ariel retko greši.

Link to comment

U slucaju da nije namesteno, ovo je najjadnije klecanje koje je vidjeno u univerzumu. Ne znam da li razumete da je covek radio kao konj da bi izmolio jebeni razgovor

 

 

http://www.adnews.com.au/news/can-this-crazy-dolphin-get-a-job-at-mccann-or-leos

 

... ako ti mislis da je ovo radio za petsto evra plate gde ce da pegla Jelen ili Lav onda jebiga. Ako se dalje viralizuje, ovo moze da mu bude prvi pa muski rad u nadolazecem bogatom portfoliju, za par godina recimo i inostranom.

 

Neka radi godinu dana u McCanu ili Leu Srbija, neka aplicira za Leo Dubaiu - sa ovim ulazom koji nam upravo prezentuje i nekim minimalnim radnim iskustvom u LB ili McCanu, moze da trazi platu od 3500+dolara, za pocetak

Edited by Caligula
Link to comment

 

Ovo mi smrdi na odgovor Havasu, HEJ MI SMO KREATIVNIJI I IMAMO VIŠE PARA. Mnogo bih voleo da grešim, ali Ariel retko greši.

 

 

Pa Havas bi opet pobedio sa pet minuta fotosopa naspram ovolike produkcije.

 

Mislim da nije to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...