Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

izvini, kontam da ti je to negde struka, ali me baš zanima kako si tako siguran ? ipak pričamo o pivu. yt viralna kampanja verovatno gađa mlađe iil obrazovanije, a možda oni nisu interesantni jelenu/lavu.

 

Ali sa ovim neokafaningom i timbildingom koji forsiraju u TV reklamama rekao bih da gađaju istu publiku. Boli kurac onog što kod mene u komšiluku ujutro kreće smjenu na bauštelu sa dva piva i tri Šabanova hita za atmosferu starih kafana, reunione, prodavce cvijeća i čitav taj kvazitamburaški i kvaziboemski "duša nam je teška al je velika - da si onaj isti čovek kao pre" štimung

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

izvini, kontam da ti je to negde struka, ali me baš zanima kako si tako siguran ? ipak pričamo o pivu. yt viralna kampanja verovatno gađa mlađe iil obrazovanije, a možda oni nisu interesantni jelenu/lavu.

 

Govoris kao klijent.

 

Na fejcbuku vise i sredovecne tetke jbt, sheruju se kuce i mace, tuzne i smesne price. Svi u Srbiji su upuceni ja YT "rialiti" jbg ali klijent ne zeli to da iskoristi.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ala se neko otvorio za ovaj duet "Bane Krstić - Miroslav Ilić". Stalno gledam SK ovih dana, u glavi mi samo

 

...Šumadije blagorodne...

Novi Tonus hljeb.

Link to comment

Kontam po postovima da veliki broj ljudi sa PPP živi i radi u bližem ili daljem inostranstvu, od SAD do Kine, pa me jako interesuju iskustva da li se i tamo prepevavaju najveći nacionalni pop i rok hitovi da bi se reklamirale, recimo, tablete protiv proliva ili pivo?

 

Ne mislim na ono da iskoriste Gud Vajbrešn za reklamu za bušilice ili Satisfekšn za afričku šljivu, nego baš da uzmu neku pesmu recimo od Stonsa i naprave infantilni tekst tipa bušim danju bušim noću...

Edited by clandestino
Link to comment

valjda im je prodao neko pravo? :unsure:

mislim, na ima proliv cela jugoslavija, sve se oko mene ispravlja i savija ^_^

Naravno da im je Orgazam prodao pravo, ali me interesuje da li se to radi recimo i u americi. Da li autor čije pesme peva cela zemlja dozvoli da se stihovi preprave sa ciljem veličanja laksativa? Ja lično mislim da čak i da pristane cena koju bi zahtevao verovatno bi bila tolika da bi zainteresovana kompanija odustala. Jedino ovde možeš da kupiš pravo na Orgazam ili Idole tako što preskočiš nekoliko doručka.

Link to comment

Tu je jedan Janko, sjajan lik, kreativni direktor, sa njim sam radio, ostale ne znam ali po Jankovoj prici ekipa je super strucna i odlicno se uklapaju

Ma ucinilo mi se da su neki ljudi povezani sa magom Krsticem, pa reko da nije vaskrsao...Posle videh da on sad ima drugu agenciju...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...