Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Kakva idiotska reklama za M:TS!Nekakvo lelekanje i kolce. Narodnjačka budalaština.
Uze mi reci iz tastature. A taman sam se pitala sta se reklamira i kad ce nesto konkretno, i koliko im se isplate tolike sekunde besmislenog lelekanja (bez cilja). Sigurno ce je uskoro skratiti, ali maksimalno, kao i sve suvisne delove reklama koji nisu bitni za stos. Btw ovde stosa i nema. :unsure:
Link to comment
Uze mi reci iz tastature. A taman sam se pitala sta se reklamira i kad ce nesto konkretno, i koliko im se isplate tolike sekunde besmislenog lelekanja (bez cilja). Sigurno ce je uskoro skratiti, ali maksimalno, kao i sve suvisne delove reklama koji nisu bitni za stos. Btw ovde stosa i nema. :unsure:
malopre sam videla Reklamu i pomislila da je rec o reklami za, jos jednu u nizu, mineralnu vodu. kad ono - telekomunikacije. glupava i besmislena reklama. kakvu poruku moze preneti korisnicima, osim "ima se, moze se". agencija je lepo omastila brk, osecam da je poenta bila neka zvaka poput - spoj modernog i tradicionalnog. bljuv.
Link to comment

Nešto starije, ali nenadmašno iritantno - ceo serijal reklama za Bonux, sve predvodjen tetkom sa dlakavim mladežom. Počevši od one "kao... kao... usisivač za mrlje", preko komentara dede koji sve ufleka dok prži ćevape, i odgovora "e, deda, deda..." (dok komšinica pored odobravajuće klima glavom... izazivajući neodoljivu potrebu da se jednim dugim, dugim, snažnim stiskom zaustavi to klimanje... ha... haha.... hahahahaha*), pa do spontanog ženskog smeha na nadasve duhovitu opasku dlakavog mladeža kada ih napadnu pčele jer su osetile miris cveća na posteljini... Zatrti seme celokupnoj ekipi, uništiti degenerisane gene, obezbediti čovečanstvu šansu za za nijansu svetliju budućnost.edit:* malo me ponele emocije... dobro sam sad... hoćete da kupite karanfile?

Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment
Nešto starije, ali nenadmašno iritantno - ceo serijal reklama za Bonux, sve predvodjen tetkom sa dlakavim mladežom. Počevši od one "kao... kao... usisivač za mrlje", preko komentara dede koji sve ufleka dok prži ćevape, i odgovora "e, deda, deda..." (dok komšinica pored odobravajuće klima glavom... izazivajući neodoljivu potrebu da se jednim dugim, dugim, snažnim stiskom zaustavi to klimanje... ha... haha.... hahahahaha*), pa do spontanog ženskog smeha na nadasve duhovitu opasku dlakavog mladeža kada ih napadnu pčele jer su osetile miris cveća na posteljini... Zatrti seme celokupnoj ekipi, uništiti degenerisane gene, obezbediti čovečanstvu šansu za za nijansu svetliju budućnost.edit:* malo me ponele emocije... dobro sam sad... hoćete da kupite karanfile?
Delim tvoje poglede na Bonux serijal i podržavam ideje sproču autora istih...
Link to comment
vrhunac deterdzentskih reklama: mi smo velika porodica i uvek se neko isprlja(jel i to bijese bonux?):(
To je valjda Persil. Persil ima prejake™ reklame, gde se na scenu uvodi 1 emotivan momenat: otac koji se sa decom vraća sa gostovanja kod tašte; mama koja vodi svoju decu kod drugarice kojoj, onako, đavolski je gledajući ispod oka, zavidi; itd.
Link to comment

Vrhunska reklama koliko znam radio je Gaj Rici. I bas podseca na onu scenu iz Dve cadzave dvocevke kad glavni lik izgubi na pokeru i tu krece cela prica.(ovo je koliko se ja secam mozda sam i skroz promasio)

Link to comment

Ko sve u Srvbiji ne radi kao media planer... <_< Svake veceri u pola 12 na B92info ide sportski pregled. Emisiju sece debeo EPP blok. Sem Tuborga sve ostale reklame su namenjene uglavnom zenskoj populaciji - Nivea anticelulit krema, Johnson deciji sampon, Pink Up zensko energetsko pice, Calgonit tablete za pranje sudova, nekoliko razlicitih deterdzenata, Candy masina za pranje sudova...Logika, sta to bese? :rolleyes:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...