Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Nekako je cela VIP-ova reklamna kampanja od kada su stigli ovde previše napadna, agresivna i iritantna. Svi njihovi glumci smaraju i pojavom i textom koji imaju da nam kažu...poslednji u nizu je onaj što mi je kao dosta profesionalac i profesionalne usluge. A to crno-belisanje ekrana tokom vesti kad ide VIP potpis ispod je vrhunac. Čak nisam ni siguran da prema zakonu bilo ko sme da bude sponzor informativnih emisija. Negde sam pročitao da je moguće sponzorisati samo određeni aspekt vesti, tipa vremensku prognozu ili sportski blok. VIP je koliko sam video sponzor celokupnih vesti.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
shta, konkretno?
Joj i meni je ta reklama ogavna. Počev od imbecilnog izraza lica čokoladnog lika, pa do morbidarije kidanja nosa, guz'ce i ruke na kraju. Jednostavno glupa i očajno realizovana ideja.
Link to comment

Meni je odlična ona reklama za Orbit "Opljačkala sam najbolju prijateljicu, ukrala sam joj kocku", ali samo u srpskoj verziji. Pokidam se svaki put od smeha kad onaj lik zgranuto kaže "Kocku???". Hrvati su je očajno sinhronizovali, prosto neverovatno kako su bezvoljno izgovorili tekst. BTW, koja melodija ide u pozadini?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...