Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

E upravo sam tu reklamu htela da navedem kao primer gluposti... tu za prasak. A ko je mladja prija?
Neka azadovoljna komšika koja je rešila da izađe iz čaure... E da! sad se setih kako se taj prašak vika DUEL!! Krv ti y.... strašno!
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Neka azadovoljna komšika koja je rešila da izađe iz čaure... E da! sad se setih kako se taj prašak vika DUEL!! Krv ti y.... strašno!
To sam shvatila. Glumica? Sta je? Poznata mi je, a ne znam odakle.
Link to comment
Povraca mi se od one za mobilne telefone kad neki retardirani nesrecnik pokusava da ugura neku kutiju u ogledalo dok je zvucni bekgraund neki lik koji urla uzasno iritirajucim glasom :puke:
Stvarno idiotska reklama. Kao i sve ostale iz kampanje VIP-a. Posebno mi je muka od onih naučnika kad kao istražuju potrebe pa dođu do prave ponude i posle piju neki koktel, na čelu sa onim nosatim govornikom. :puke: Inače, onaj što ga pominješ da daje sam sebi poklon je čini mi se novi prezenter vremenske prognoze na B92. Ubeđen sam da je to isti lik.
Link to comment
name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="373"></embed></object>">
name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="373"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">
Link to comment
Ona je praktično u nokdaunu. Ovo je neverovatno.... Teačer garantovano uživa u toj reklami.... :rolleyes:
Čovek smara i u reklami. Ja sam mislio da tu postoje neki scenaristi, da ti neko napiše šta ćeš da kažeš, a ne da govoriš praktično i jednostavno...
Link to comment
Mora li slika na TVu da bude crno-bela dok na dnouTMide VIPova reklama <_<
I u Hrvatskoj su sve reklame za VIP crno-bijele, i pozadina je, kao i u srpskim reklamama, obavezno bijela. Vjerovatno je isto i u Austriji. To je neki njihov fazon, trude se da budu prepoznatljivi.
Link to comment

Upravo odgledah neku mts reklamu, nije mts njuz, nego nešto u fazonu "halo ko je", gde ribica zove lika da ga zamoli da je prebaci na conference varijantu, ne bi li se izvinila trećem liku kome je ni manje ni više rekla kako "Bond i nije neki frajer", na šta je obojica odjebu.Strašno. A tek gluma...

Link to comment
I u Hrvatskoj su sve reklame za VIP crno-bijele, i pozadina je, kao i u srpskim reklamama, obavezno bijela. Vjerovatno je isto i u Austriji. To je neki njihov fazon, trude se da budu prepoznatljivi.
Ma ok je za vreme reklamnog bloka, nego za vreme vesti, slika postane crno-bela a one njihove sarene loptice i zvezdice (ili sta su vec) pocnu da skakucu po sred ekrana.Ponavljam, dok spiker cita vesti...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...