Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

6 minutes ago, mraki said:

Koja je poenta ove “Vi ste svet” kampanje? Iskače mi iz svakog mogućeg kutka interneta, a i kad god upalim TV...

Poenta je: 

Amerika Vas ne mrzi.

Samo će da vas jebemo malo....

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

17 minutes ago, Frank Pembleton said:

Poenta je: 

Amerika Vas ne mrzi.

Samo će da vas jebemo malo....

Aha, znači zato je ovako agresivna kampanja :D

Edited by mraki
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ćale pustio dnevnik na Pinku, dolazim u momentu kad se završava blok o velikom vodji i slede vesti o rijalitiju.

Najveći tv projekat u svijet, kupio Žeks ne znam koliko oldtajmera da dočara početak predhodnog veka, pa sad u Londonu nabavio i mlazna odela kojima će obletati iznad. 200 vajara, slikara i klesara iz Italije, Francuske i Engleske pravi kombinaciju Firence i Monte Karla, dok Željko spaja 16. i 21. vek. Bilo je tu još bisera, ali nisam sve popamtio. Jebote, kako je njemu dobro, da mi je kontakt tog dilera... :rolf:

Edited by mraki
Link to comment
13 minutes ago, mraki said:

Ćale pustio dnevnik na Pinku, dolazim u momentu kad se završava blok o velikom vodji i slede vesti o rijalitiju.

Najveći tv projekat u svijet, kupio Žeks ne znam koliko oldtajmera da dočara početak predhodnog veka, pa sad u Londonu nabavio i mlazna odela kojima će obletati iznad. 200 vajara, slikara i klesara iz Italije, Francuske i Engleske pravi kombinaciju Firence i Monte Karla, dok Željko spaja 16. i 21. vek. Bilo je tu još bisera, ali nisam sve popamtio. Jebote, kako je njemu dobro, da mi je kontakt tog dilera... :rolf:

 

Njemu je predobro, garant je Zadruga gledana i biće još gledanija zbog plastično-sunđerastih replika Tajne večere i staze F1

 

I na kraju u taj turbokič ubaci Lepog Miću i Zoricu Marković uz neke anonimuse

 

I da debeli Miki jebe onu neku u poljskom WC-u

Link to comment

Pa kad narod voli...:ph34r:

Evo, morao sam da iskopam klip.

“Revolucinarna i epohalna tehnička rešenja koja će Željko Mirović upotrebiti u svoj bajkovitom imaginarijumu...”

Bolest izgleda baš uznapredovala.

Spoiler

 

 

Edited by mraki
Link to comment

Meni samo jedna stvar nije jasna - kako moze neko toliko dugo i intenzivno da se drogira a da bude ziv !?!

okej menjanje krvi, okej prva ruka ali masnokosi je pod kontinuiranim gasom 10+ godina i deluje da moze jos 110...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...