Jump to content
IGNORED

Ragbi


No7

Recommended Posts

20 minut i Australija vec tri eseja. Bice ovo rasturanje. Mislim, ovo SP je smesno bilo od pocetka. Realno, samo 3 ekipe i onako su imale bilo kakve sanse, a i od te tri, samo Australija je pravi pretendent na presto. Ostale moze samo da usere, a sada je kasno za to.Kiviji imaju gubitnicki mentalitet u ovom sportu, pracenom kriminalnim savezom i to je to.

Link to comment
20 minut i Australija vec tri eseja. Bice ovo rasturanje. Mislim, ovo SP je smesno bilo od pocetka. Realno, samo 3 ekipe i onako su imale bilo kakve sanse, a i od te tri, samo Australija je pravi pretendent na presto. Ostale moze samo da usere, a sada je kasno za to.Kiviji imaju gubitnicki mentalitet u ovom sportu, pracenom kriminalnim savezom i to je to.
a ja se nadao u kivije, "sreca"pa ne mogu da nadjem nikakav link da gledam
Link to comment

Poluvreme 16:12. Mozda sam ubrzao sa pogrebnom porukom za kivije.Taman cu da ponovo upalim TV, posto nisam imao snage da gledam jos jedno razvaljivanje.

Edited by dragance
Link to comment

Gotovo - izvinjavam se na kasnjenju. 34:20 za Kivije. Neverovatno, kakav preokret, kakav user i kakav raspad kengura.Edit: Kazem user, ali igrali su srcem odlican ragbi.

Edited by dragance
Link to comment
Gotovo - izvinjavam se na kasnjenju. 34:20 za Kivije. Neverovatno, kakav preokret, kakav user i kakav raspad kengura.Edit: Kazem user, ali igrali su srcem odlican ragbi.
bili su super (kiviji naravno) australija imala par bas velikih gresaka, mada su i kiviji imali srece, nadam se da cu ovu utakmicu pogledati i na tv-u a ne samo preko neta
Link to comment

Ko nije imao priliku da gleda, pogledajte. Odlicno drugo poluvreme, mada je i prvo bilo dobro - ali ko je bio za Kivije i gledao direktno (kao ja), nije bilo prijatno. Cak sam i TV iskljucio.

Link to comment

Dragance vidim da si na kraju demantovao sam sebe.Slicne komentare imali su mnogi strani i domaci poklonici rugby uniona, o tome kako Oziji dzabe mrcvare ljude mesec dana,umesto da odmah sami sebi dodele trofej.Moras priznati da je utakmica stvarno bila fantasticna i da su Kiviji napravili veliki uspeh pobedivsi Australiji na njihovom terenu.Ovakav rapslet je veoma pogodovao kladionicama,ali takodje predstavlja odlicnu stvar za razvoj ovog sporta sirom sveta.rlwcfinal_cup.jpg

Link to comment

Izvini na pedantnosti, nisu "poklonici rugby uniona" vec "rugby league" :D...Jeste, demantovao sam sam sebe, utakmica je bila zaista fenomenalna, iako je pocetak (kao i istorija) nagovestavala da ce se Kenguri prosetati do titule. Kiviji su igrali na srce i dobili. Nadam se da ste pogledali reprizu na SK.Inace, zanimljivo je da su pre meca Kiviji kupili avionsku kartu za putnika T. Rophy :D - i novac nije bacen dzaba.Docek na aerodromu je bio fenomenalan, dok Kenguri krive sudije i...zaveru protiv njih.Kenguri su Okeanijski balkanci :)

Link to comment

Sledece sezone nadam se bice prenosa Super lige i NRLa u Srbiji.Ragbi 13 lako pridobija sve vise poklonika,pokrecu se novi klubovi sirom zemlje i uz bolju medijsku propracenost ovaj sport bi sve vise napredovao.

Link to comment
  • 5 months later...

Prvi igrac iz Srbije koji je otisao u englesku profi Ragbi ligu,

Whitehaven sign Serbian forward Whitehaven have completed the signing of forward Soni Radovanovic from Serbian side Dorcol. The 20-year-old has been a regular with the Serbian national side and coach Ged Stokes is confident he will adapt well to Championship standard. "Soni is a good player and he may well be good enough for the top of the Championship," he said. "He is a strong runner, passer and tackler. He has played in all of the last 12 internationals." Radovanovic was the youngest debutant in the Serbian national team when he appeared at the age of 18 and has also played at National League Three level with Warrington Wizards. The Marras hope to have the Serbian in their team a week on Sunday when a full-strength Bradford Bulls are the visitors to the Recreation Ground for a friendly.
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/rugby_league/7839630.stmhttp://www.ragbiliga.rs/sr/vesti/09-22.htmI evo jednog njegovog obaranja,Inace koliko sam video ove godine u ligi sampiona za ragbiste(ragbi 15) francuzi podbacili. Edited by No7
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...