Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

uuu, dobar ti ovaj app. na prvi pogled je bolji od runkeeper, koji trenutno koristim. (a i min/km ti je ubitacan. hocu ja da trcim tako brzo!  <_<  ja sam jednom istrcala kilometar na 5min/km, a najbolji average, na tim duzinama, mi je oko 5:30)

 

I ja koristim runkeeper. Nakupilo se kilometara pa mi zao sad da prelazim endomondo, koji mi se vise svidja.

 

@Zli na linku pise tvoje ime i prezime pa skloni, ako ti smeta.

Link to comment

vi sto ste iskusni trkaci. koliko je dovoljno trcati nedeljno? jel tri puta ili moze svaki dan da se ide. cilj mi je pre svega da skinem ovo salce sa donjih trbusnjaka. 

 

idem nedeljno minimum jednom na fudbal pa mislim da je uz to dovoljno jos dva puta otici trcati...?

Link to comment

vi sto ste iskusni trkaci. koliko je dovoljno trcati nedeljno? jel tri puta ili moze svaki dan da se ide. cilj mi je pre svega da skinem ovo salce sa donjih trbusnjaka. 

 

idem nedeljno minimum jednom na fudbal pa mislim da je uz to dovoljno jos dva puta otici trcati...?

 

zavisi od tvog organizma, a i od toga sta jedes, a i koliko trcis. Posto kazes "salce" a ne salo, pretpostavljam da u sustini imas normalnu tezinu, samo bi da budes mrsaviji/ja. U takvoj situcaiji smo bili muz i ja, i nije nam pomogao ni fitnes svaki dan (trcanje + tegovi). tek kada smo poceli da idemo u gym 2x dnevno je pocela da se vidi razlika. sorry. kod tebe moze da bude znatno drugacije doduse. probaj 2x, pa ako ne pomogne povecaj.

Link to comment

pa imam 70-72kg na 183cm visinu. i zelim samo da izravnam stomak. znam da je za to najvaznija ishrana ali ni cardio nije na odmet.

 

mogu istrcati oko 5km ali ne odjednom, uz neko pesacenje i voznju biciklom, dodje to i na vise. treba mi pre svega konstantnost da nabijem kondiciju. nije puno tih 5km ali nikada nisam bio 'trkac', iako npr. za fudbal imam dovoljno kondicije uvek.

 

pitam pre svega jer na vise strana sam procitao razlicite stvari. negde kazu tri puta nedeljno, negde kazu da ne smeta i ako se ide svaki dan, pa da pitam ovde iskusnije od mene.

Link to comment

pa imam 70-72kg na 183cm visinu. i zelim samo da izravnam stomak. znam da je za to najvaznija ishrana ali ni cardio nije na odmet.

 

mogu istrcati oko 5km ali ne odjednom, uz neko pesacenje i voznju biciklom, dodje to i na vise. treba mi pre svega konstantnost da nabijem kondiciju. nije puno tih 5km ali nikada nisam bio 'trkac', iako npr. za fudbal imam dovoljno kondicije uvek.

 

pitam pre svega jer na vise strana sam procitao razlicite stvari. negde kazu tri puta nedeljno, negde kazu da ne smeta i ako se ide svaki dan, pa da pitam ovde iskusnije od mene.

 

covece, pa ti si sama kost i koza. tebi ce BILO KOJA redovna fizicka aktivnost skinuti tih par grama.

kljucna rec je: consistency. bilo sta ali redovno (tri puta nedeljno u vr' glave).

Link to comment

covece, pa ti si sama kost i koza. tebi ce BILO KOJA redovna fizicka aktivnost skinuti tih par grama.

kljucna rec je: consistency. bilo sta ali redovno (tri puta nedeljno u vr' glave).

 

pa ne bas. zadnje dve kile su najteze, mnogo je lakse mrsaviti kada si gojazan....pogotovo ako hoces da skines bas sa odredjenog dela tela. A i ne vidim zasto bi tri puta nedeljno bilo "u vr' glave" ako nekome prija vise, ili ako 3x nedeljno ne daje zeljene rezultate. 

Edited by rajka
Link to comment

covece, pa ti si sama kost i koza. tebi ce BILO KOJA redovna fizicka aktivnost skinuti tih par grama.

kljucna rec je: consistency. bilo sta ali redovno (tri puta nedeljno u vr' glave).

Pre bih rekao da je u pitanju nedostatak mišićne mase.

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

Link to comment

ma daaaj Rajka, please... pardon my language ali to sto ti pises nema nikakve veze sa zivotom. rado bih te ignorisao da nije previse opasno to sto svoj neuspesni model nudis drugima.

 

"zadnje dve kile su najteze"???

"tegovi+trcanje svakog dana"???

"gym 2x dnevno"???

 

odavno nisam procitao vece gluposti od ovih gore.

sorry.  

Link to comment

Pre bih rekao da je u pitanju nedostatak mišićne mase.

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

 

u pravu si. nista sto par serija trbusnjaka ne bi moglo da resi, tri puta nedeljno. 

Link to comment

ma daaaj Rajka, please... pardon my language ali to sto ti pises nema nikakve veze sa zivotom. rado bih te ignorisao da nije previse opasno to sto svoj neuspesni model nudis drugima.

 

"zadnje dve kile su najteze"???

"tegovi+trcanje svakog dana"???

"gym 2x dnevno"???

 

odavno nisam procitao vece gluposti od ovih gore.

sorry.  

 

izvini, gde sam bilo sta nudila drugima? rekla sam da zavisi od njegovog organizma + ishrane koliko ce brzo i uspeno gubiti kile. i rekla svoje iskustvo. mogla bih i da ti dam medicinske publikacije o tome zasto su "poslednje dve kile" najteze, ali me boli uvo iskreno. tako da slobodno ignorisi.

Edited by rajka
Link to comment

pa imam 70-72kg na 183cm visinu. i zelim samo da izravnam stomak. znam da je za to najvaznija ishrana ali ni cardio nije na odmet.

 

mogu istrcati oko 5km ali ne odjednom, uz neko pesacenje i voznju biciklom, dodje to i na vise. treba mi pre svega konstantnost da nabijem kondiciju. nije puno tih 5km ali nikada nisam bio 'trkac', iako npr. za fudbal imam dovoljno kondicije uvek.

 

pitam pre svega jer na vise strana sam procitao razlicite stvari. negde kazu tri puta nedeljno, negde kazu da ne smeta i ako se ide svaki dan, pa da pitam ovde iskusnije od mene.

ja sam toliko kila imao pre dvadesetak godina a nizi sam od tebe 11 cm. o kakvom ti salu pricas :cry:

Link to comment

Kad kreneš sa treningom, prvo primetiš da su ti farmerke šire u struku, pa tek kasnije gubitak kg na vagi.

 

Ps

Kako perete opremu, ja imam sintetiku, i kad se vratim sa treninga, potopim sve u kofu ladne vode sa dodatkom sode bikarbone, malo postoji, pa isperem, tako svaki put?

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

Edited by El Guapo
Link to comment

Kad kreneš sa treningom, prvo primetiš da su ti farmerke šire u struku, pa tek kasnije gubitak kg na vagi.

 

Ps

Kako perete opremu, ja imam sintetiku, i kad se vratim sa treninga, potopim sve u kofu ladne vode sa dodatkom sode bikarbone, malo postoji, pa isperem, tako svaki put?

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

 

svaka cast, rucno! ja u masini, na 30, sa deterdzentom za sportsku opremu (mislim da je glavna jedina razlika od obicnog to sto dodaju sodu bikarbonu). mozda oprema krace traje, ali jebiga, lakse mi je.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...