Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Prvo trčanje godine, 5km za cca 29 minuta.

Imao sam pejs za manje od 27min, ali sam na 4300 potpuno ostao bez gasa.

 

Mnogo mi je drago što imam kondicije za to i što su mi noge izdržale, do kraja februara, ako ne i sredine marta nisam mogao da trčim normalno.

Link to comment
 

1.31 PB

 

bravo!

gde je bila ta trka?

 

 

takeshi, ne znam koja ti je teska kategorija, ali ni ja nisam  lagan, pogotovo kad se uzme u obzir i nizina.

 

100 kg. imam krupne kosti  -_-

 

to sa taktikom, tempom, brzim i sporijim kilometrima je sastavni deo trcanja. ali je zanimljivo, sve utice po malo, temperatura, vetar, kisa/sunce, nacin priprema, konfiguracija staze itd.

 

meni deluje da ti je ona generalna proba bila visak.  ^_^

barem ne u duzini celog polumaratona.

 

ja sam uradio kontra, preforsirao se ranije pa sam skoro tri nedelje samo trcao lagano.  :wacko:

Link to comment

djuro svaka cast, odlican rezultat.

 

takeshiju dve stvari: prva je da i ja imam teske kosti 87 na 171.

 

druga: burazerov komentar na taj probni polumaraton: kad neces da me slusas. njegov savet je bio da ne treba da se mucim i da je dovoljno vec 15 koliko sam prethodno istrcao. jbg ovako sam psihicki opustenije docekao trku. 

 

@kralj: neka si odustao, ako nisi dovoljno spreman, bolje da propustis, bice jos prilika.

Link to comment
  • 2 weeks later...

izgleda da sam sjebao koleno.  <_<

nakon polumaratona me blago bolelo, pretpostavljao sam zbog zulja na nozi, pa sam pola trke malo drugacije gazio.

napravio pauzu, kasnije otrcao dva treninga lagano i sinoc udarim punim tempom. dok je bilo zagrejano nista, jutros - hromi daba.

bazenu, evo me.

Link to comment

darling, koliko je duga ta trka zadovljstva? (u svakom slucaju, svaka cast svima :) )

meni je trebalo punih 5 meseci da se navucem na trcanje, ono, da ne mora iko da me tera ili motivise da idem.

Link to comment

5. 

 

 

darling, koliko je duga ta trka zadovljstva? (u svakom slucaju, svaka cast svima :) )

meni je trebalo punih 5 meseci da se navucem na trcanje, ono, da ne mora iko da me tera ili motivise da idem.

 

 

ja sam se upisala u skolu trcanja beogradskog trkackog kluba. skola je odlicno osmisljena, navukla sam se posle treceg treninga. potpuno mi je neverovatno da nesto tako dobro i profi organizovano postoji u srbiji. ne znam dal bih ikad u zivotu protrcala da nije bilo njih. u skoli se diplomira polumaratonom, tako da me to ceka do kraja godine :) 

eto, ako neko zeli da trci u beogradu, a nije u fazonu da navuce patike i krene sam, dodji kod nas u klub. skole se organizuju triput godisnje, a posle toga trcis ko clan kluba. super je zabavno trcati u drustvu. 

Link to comment

Ja sam kod njih trcala jesenas, u plavoj (sad zutoj) grupi kod Tovilovica. Super je atmosfera al sam prekinula kad je krenulo hladno vreme. Stigla sam do nekih 10km. Sad sam sela na bajs i sumnjam da cu se vracati na trcanje, al svakako je super iskustvo.

Link to comment

 

 

 

 

 

 navukla sam se posle treceg treninga.

da li ovo znaci da mozemo da dobijemo kardio i teretanu nazad?

 

Ja sam kod njih trcala jesenas, u plavoj (sad zutoj) grupi kod Tovilovica. Super je atmosfera al sam prekinula kad je krenulo hladno vreme. Stigla sam do nekih 10km. Sad sam sela na bajs i sumnjam da cu se vracati na trcanje, al svakako je super iskustvo.

neces trcati svaki dan na posao?

Link to comment

Ja na sekund pomislio Miralem otrcao do klonje jer ga poterao proliv od kvarne pive.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A onda se sledeceg sekunda setio da ne bi mogao da potrci cak ni tada.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...