Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

trcao polumaraton, 1:34, bas sam zadovoljan rezultatom, nikad na treningu nisam trcao taj tempo. Adrenalin je ucinio svoje. Osetio sam krizu oko 17km i tu sam malo usporio, to je pretpostavljam zbog toga sto nisam nikad na treningu trcao preko 16.

 

Inace, prvi (polu)maraton u zivotu, fantastican dozivljaj! Vreme je, sto se mene tice, bilo idealno.

 

Vodu ne umem da pijem jebiga, sav se okupam, posle druge okrepe je nisam ni uzimao.

Link to comment

trcao polumaraton, 1:34

 

auuu.  :Hail:

pa sta si cekao do sada ako ti je ovo vreme prvog?   :D

 

ja sam gurao maksimalno koliko mogu za moju tesku kategoriju. 2:08  :blush: 

bez zida, osim malo sporija prva i poslednja dva kilometra, isao skoro istim ritmom celu stazu. 

necu se buniti ako ovakvo vreme bude i naredne godine. za polumaraton je bilo idealno, vidim da je maratonce kasnije zakacio pljusak.

 

darling da se ubelezi za pola sledece godine.  -_-   

Link to comment

sancho svaka cast, cestitam, fenomenalno vreme.

 

darling sledece godine se vidimo na polumaratonu. takeshi, ne znam koja ti je teska kategorija, ali ni ja nisam  lagan, pogotovo kad se uzme u obzir i nizina.

 

prvi zvanicni polumaraton 2:03.

 

ljut sam na sebe sto sam krenuo prebrzo i tu se istrosio. do 12 km je bilo sve ok, ali onda prvo kriza manja, a od 18 grcevi u listovima. na kraju sam jedva zavrsio. zadovoljsvo sto sam se izborio sa grcevima. meni je kisa smetala, nisam navikao pogotovo kad mi se majica dugih rukava natopila vodom.

 

malo sam popizdeo posto sam cekao 20 minuta na pljusku da pokupim stvari iz garderobe, mislim da nije toliko tesko ubaciti jos kojeg volontera vise da pomaze oko vracanja stvari.

 

djuro kako si ti prosao, nista se ne javljas?

Link to comment

trcao polumaraton, 1:34, bas sam zadovoljan rezultatom, nikad na treningu nisam trcao taj tempo. Adrenalin je ucinio svoje. Osetio sam krizu oko 17km i tu sam malo usporio, to je pretpostavljam zbog toga sto nisam nikad na treningu trcao preko 16.

 

Inace, prvi (polu)maraton u zivotu, fantastican dozivljaj! Vreme je, sto se mene tice, bilo idealno.

 

Vodu ne umem da pijem jebiga, sav se okupam, posle druge okrepe je nisam ni uzimao.

 

 

Ako sam dobro izracunao, to je prosecno oko 4 i po minuta po kilometru, svaka cast :Hail:

Link to comment

Sancho i djura zidaju rivalitet.

 

Ja sam odustao. Idem na noćni u junu u NS. Rovit sam, vetar, kiša... Dragi ljudi me čekali po putu diznenade. Očekivao nisam... U zemlju da propadnem. Banujte.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

svaka cast smorenko, odlicno je to.

pametno kralj, ima dana.

 

evo ja sad krecem, pocinje u 9. javicu se popodne.

hladno je (brrrr, 3 stepena sad), duva vetar ali suncano. kise nece biti. ne osecam se najbolje. nista od PB ali se nadam da nece biti bas neki debakl.

nema veze - idemo da se zabavljamo. 

Link to comment

Ako sam dobro izracunao, to je prosecno oko 4 i po minuta po kilometru, svaka cast :Hail:

 

4:27 kaze zvanicna statistika:) imao sam onu aplikaciju runtastic i lepo se vidi, prvih 14,15 sam isao oko 4:15 i zadnjih 4km sledi pad na 4:45.

 

Svaka cast ljudima koji trce ceo maraton. Mislim da je to, pre svega, psihicki zajeban izazov, svasta prolazi kroz glavu.

Link to comment

meni je juecrasnja trka bila prva u zivotu. bila sam dosta uzbudjena, klub u kom trcim od maratona je napravio praznik, bas smo bili nabrijani cak i mi pocetnici. 

nijednog trenutka nije bilo pitanje da necu istrcati. trckarala sam, a onda mi je u jednom trenutku oko vuka postalo vruce, skinula sam kabanicu, ostala u majici bez rukava, i onda po kisi istrcala do kraja. svaka bara je bila moja, nijednu nisam promasila, bila sam gola voda od temena do tabana, cedila sam se i smejala sam se sve vreme. istinska radost. 

 

djuro, drzim fige.

 

bravo, momci. vidjacemo sa na trkama :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...