Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

da prijavim da sam juce istrcao bg maraton. do 35-og km sam bio korektan i isao 3:31 ali je onda usledio pad i krenule su da otkazuju noge kao da nisu moje :D uspeo sam da zavrsim trku,samo sto mi je za 7km bio potreban citav sat i malo jace. nisam jurio vreme jer su uslovi bili nehumani. ubedljivo najtezi deo je ono odvajanje maratonaca i polumar. to mi je takav udarac na psihu bio da mi je trebalo par km da se sredim

mislim da posle 3 polumaratona i jucerasnjeg maratona neko vreme necu trcati beograd. sad zasluzeni odmor pa da vidim gde i kad na sledecu trku

u subotu nisam stigao da na vreme kupim gelove,imao sam 2 svoja. uzeo one koje su davali na stazi i bilo mi je muka od njih.

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, Strahan said:

da prijavim da sam juce istrcao bg maraton. do 35-og km sam bio korektan i isao 3:31 ali je onda usledio pad i krenule su da otkazuju noge kao da nisu moje :D uspeo sam da zavrsim trku,samo sto mi je za 7km bio potreban citav sat i malo jace. nisam jurio vreme jer su uslovi bili nehumani. ubedljivo najtezi deo je ono odvajanje maratonaca i polumar. to mi je takav udarac na psihu bio da mi je trebalo par km da se sredim

mislim da posle 3 polumaratona i jucerasnjeg maratona neko vreme necu trcati beograd. sad zasluzeni odmor pa da vidim gde i kad na sledecu trku

u subotu nisam stigao da na vreme kupim gelove,imao sam 2 svoja. uzeo one koje su davali na stazi i bilo mi je muka od njih.

 

Joj back to back, pa jos ovaj drugi brdoviti balkanski Beograd, pa jos po vrucini pa jos bez gela pa jos netestirani gelovi koje dele na stazi. Mogu ti samo reci: :ziga:

 

  • +1 3
Link to comment
  • 3 weeks later...

Na putovanja obicno nosim patike za trcanje jer se grad moze tako otkriti na potpuno novi nacin. Ovaj put su utisci takvi da moram da ih podelim s vama ovde. 26.5 km kroz (brdoviti) San Francisko: Mission - Market street - SF port - pa onda puno kilometara niz zaliv, - uspon na Golden Gejt - pa preko Golden Gejta - i sve to nazad.

 

Bonus: prosao sam pored triatlona escape from alcatraz, video sam  promenu plivanje - bajs, a u povratku i prve trkace. 
 

Osecaj: jedinstven.

 

 

9F25971C-E75D-4C02-B29D-2707F3FB3582.png

  • +1 6
Link to comment
On 16.5.2022. at 17:35, Mindaugas Žukauskas said:

Jel neko zna ko kači slike sa BG maratona sem zvanične fb stranice?

Ovde

Ispod 1h55min,moj najsporiji polumaraton ikada :D Totalno van forme (95 kg žive vage :piggy:) trčao polako i oslobođeno konstatnim pejsom bez bilo kakvog ubrzanja/usporenja i prijalo mi.Da dovedem u red kilažu mesec/dva pa da se spremam za 3h30min maraton,vreme je :)

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
On 5.6.2022. at 21:56, Zavrzan said:

Ovde

Ispod 1h55min,moj najsporiji polumaraton ikada :D Totalno van forme (95 kg žive vage :piggy:) trčao polako i oslobođeno konstatnim pejsom bez bilo kakvog ubrzanja/usporenja i prijalo mi.Da dovedem u red kilažu mesec/dva pa da se spremam za 3h30min maraton,vreme je :)


Ti si dosta ambiciozniji od mene, ja sam poceo pripremu za kraj septembra, cilj mi je 3:51, bicu zadovoljan svakim vremenom ispod 4. Srecno! 

Link to comment

Đuro, jel ti 130 Z1 ili Z2? Piše gore Z2, mi to deluje malo za Z2. Meni počinje na 135, a ti si sigurno  u neuloredivo boljoj kondiciji. Pitam zato što nisam siguran da sam dobro odredio svoje zone. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...