Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Је л’ остао и неки рекреативац овде, све сами маратонци :D 

 

+1 за ово време за трчање, 5 степени без кише и ветра, идеално.

 

Мада може и блага кишица има својих чари

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Da prijavim prinovu: zena mi je za bozic kupila garmin fenix 6x. Dosla je na tu ideju jer sam pre par meseci kukao da me mrzi da nosim telefon kada trcim i hocu da slusam muziku i da bi bilo lepo da imam sat koji pusta istu (imam forerunner 235). Slusanje muzike sam inace tek skoro otkrio, ranije sam uvek trcao bez muzike. 

 

Danas sam ga izveo na "probnu voznju" i evo prvih utisaka:

 

- pogolem i tezak u poredjenju sa forerunnerom 235, tesko lezi na ruci, neko bi rekao robustan, ja kazem prezetak

 

+ brz i precizan gps (koliko sam mogao da zakljucim nakon jednog trcanja od 10km)

+ muzika, muzika, muzika - kada malo shvatis kako radi sinhronizacija, super jednostavno skinuti muziku sa npr. amazon musica, kapacitet 32GB sto je vise nego dovoljno

+ wlan plus sinhronizacija sa telefonom funkcionise odlicno, ali ja to necu koristiti jer mi to nije "lifestyle" sat nego samo za trcanje i necu da me sat dodatno nervira notifikacijama, ionako stoji u fijoci izmedju treninga

+ mape (ogroman plus)

+ mnostvo sportova, jedva cekam da isprobam skijanje, ima i mape skijalista i staza

 

Sve u svemu lepa igracka, ali cu je zbog tezine nositi samo na treninzima kada mi se bas slusa muzika, dok ce takmicenja biti sa forerunnerom 235. verovatno cu se vremenom navici na vecu tezinu ali na 42km se racuna svaki gram ;)

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

solidno teku pripreme za hamburg. danas sam isao 20km za sat i 47', bio sam svez, lake noge, imam utisak da sam mogao jos da izvucem ali nisam hteo da se forsiram. ima dana.

cekam izvlacenje za berlin, sa nestrpljenjem. u medjuvremenu sam prijavio bg maraton. bice zanimimljiva godina :D

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja sam dobio Berlin, ali sam isto tako dobio i c19 (i odlezao dva dana u horizontali). Nacitao sam se horor prica o trkacima rekonvalescentima, ove nedelje sam uradio dva lagana treninga na strunjaci, to je bilo ok, sutra planiram prvi put da potrcim.

Link to comment

bravo za Berlin, svaka cast!

jbt, na koju foru dobijas taj Berlin, vec koji put - sesti?

ja sam probao 3 puta, u poslednjih 7 godina, i nista.

 

sto se pak horor prica tice, nemoj to da gledas. to su minorni slucajevi. zamisli samo koliko sportista je prelezalo, i nista im nije bilo.

ovaj broj ozbiljnih problema je zanemarljiv. realno.

pazljivo se vracaj, prati puls, i u slucaju da prmetis neke nelogicnosti, idi na ekg (i/ili ultrazvuk).

 

Link to comment

Ponekad se i sam pitam kako dobijam broj za Berlin, ovo ce biti sedmi put od osam pokusaja. Pretpostavljam da nije bas slucajno izvlacenje nego da postoje neki kljucevi koji me (nekako) favorizuju.

Link to comment
On 14.1.2022. at 23:38, burekdzija said:

Ja sam dobio Berlin, ali sam isto tako dobio i c19 (i odlezao dva dana u horizontali). Nacitao sam se horor prica o trkacima rekonvalescentima, ove nedelje sam uradio dva lagana treninga na strunjaci, to je bilo ok, sutra planiram prvi put da potrcim.

 

Kako je proslo prvo trcanje?

Link to comment
4 hours ago, Djuro said:

 

Kako je proslo prvo trcanje?

 

Ah nije proslo nikako. Probudio sam se sa nekim "golicanjem" u nosu, uradio brzi test kod kuce (ne lezi vraze), kad ono kaze pozitivan. Ajmo jos jedan krug. Mozda je bio lazno pozitivan, ali stvarno sam se osecao onako meh posle 3 odlicna dana. Sacekacu jos malo.

Link to comment

Mislim da je neko ovde pisao da ima Forerunner 245 Music - koliko memorije to ima? Vidim sve specifikacije kazu "do 500 pesama", prevedeno u neki bedni 128kbps, to mu dodje oko 1.5-2GB? I slusalice idu na plavi zubtm?

Link to comment
  • 3 weeks later...

je l se spremamo, kakva je situacija?

danas sam isao 30km za ispod 3h. ugasio sat na 29km i 2:49, pa opet upalio da dodjem do 30km.bio sam prilicno svez zahvaljuci vodi koju sam pio,hvala na savetu!

hamburg je za tacno 10 nedelja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...