Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Raspao sam se ali bukvalno. Mucenje je krenulo na 22. i zavrseno na 33. samo sto se nisam srusio. Nikad mi nije bilo ovoliko tesko, a ne mogu bas sve da pripisem jacem startu.

 

Jbg razni neki faktori. Vise srece u sledecem izvlacenju.😒

 

Strahan kako si prosao?

 

Ostali, ako je jos neko trcao?

  • Wub 1
Link to comment

Moj basista je par puta trčao polumaraton. Interesantno je bilo slušati njegove priče o doživljajima i osećajima tokom trčanja.

 

Sada nije ni razmišljao o trčanju jer ga jebu na poslu a imaju i bebicu.

Link to comment

Krenuo sam sa trcanjem nekog novembra 2018 i do kraja 2019 sam kumulativno, ako je vjerovati GPS-u, istrcao nekih 2500km. U to su stala 2 zvanicna polumaratona i jedan cijeli maraton. Za proslu godinu sam imao velike planove ali me je pandemija poremetila. Motivacije nije bilo kao ranije ali sam opet nekako izgurao da kroz polu-redovne treninge istrcim nekih 1000km. Medjutim, ove godine sam totalno zakazao. Ne vjerujem da sam izasao na trcanje vise od 6-7 puta, vise iz osjecaja krivice. Ne znam kako da se motivisem i vratim u staru formu ali mozda ovdje nadjem nesto inspiracije?

 

Cestike svima koji su juce trcali u Bg.

Edited by catfish
  • +1 4
Link to comment

nesto ispod 2 sata.nisam zadovoljan jer znam da mogu bolje :D

ja se raspao na nekom 18-om km,prepio vode i jos necega i posle nisam mogo da se pokrenem, sve dotle je bilo dobro.

ne znam ostalima ali meni je bas bilo tesko vreme za trcanje, a mislim da i staza nije naivna.

idemo dalje,nadam se da ce se trcati i po evropi ove godine.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Strahan said:

ne znam ostalima ali meni je bas bilo tesko vreme za trcanje, a mislim da i staza nije naivna.

 

Omorina je baš pritiskala. Hvala peračima ulica koji su nas tuširali :D

 

A za stazu, ne znam koji je sadista smislio onaj uspon uz Brankovu taman pred finiš :dry:

Link to comment
14 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Omorina je baš pritiskala. Hvala peračima ulica koji su nas tuširali :D

 

A za stazu, ne znam koji je sadista smislio onaj uspon uz Brankovu taman pred finiš :dry:

e taj uspon me kostao puno:D

ubedljivo najtezi deo, znas da je cilj tu a nije lako doci do njega

Link to comment

Bježi, BG maraton je ostao jedini ceo maraton na kom sam se okušao, a jedan od razloga je pogotovo taj poslednji uspon. Ono je da ti zgadi trčanje za sva vremena. Posle svega, dozvoljavam sebi da vreme 04:04 koje sam postigao, tretiram kao 03:30 da je bila u pitanju iole normalna ruta. :D

Link to comment



Ja završio Half 2:08.


Ja 2:07 :fantom:
Tačno sam za toliko i bio spreman, 6:00/km..
Meni pored Brankove smeta i most na Adi, em mi nekako depresivan em me ona dva uspona na njemu lepo upropaste da posle jedva vratim tempo..






Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
20 hours ago, zoki said:

Meni pored Brankove smeta i most na Adi, em mi nekako depresivan em me ona dva uspona na njemu lepo upropaste da posle jedva vratim tempo..

 

Isto, ja do tada bio na tempu za 1:59:00 i tu sam puko.

 

Kapiram da je zbog pogleda, ali to je malo izlišno pored Brankovog mosta. Koliko bi bilo bolje tih 2-3km da se namaknu negde oko blokova.

Link to comment

Koliko cesto trenirate da odrzite ovu polumaratonsku ili maratonsku formu i kakav je program? Da li pazite na ishranu i koliko?

 

Konacno sam uspio podici dupe i krenuo u subotu sa 5km. Bilo je vruce i da li zbog polena ili prasine, grlo mi je bilo nadrazljivo, jedva sam izgurao za 28 minuta. Juce sam opet izasao u dva navrata, u prvom, oko podne isti rezultat kao u subotu, a na drugom pokusaju sam odustao nakon 3.5km. 

 

Moram skinuti nesto kilograma nekako, onda ce svakako biti lakse. 

Link to comment

Probaj da ides ili ranije ujutro ili kasnije predvece (i cuvaj se komaraca), po suncu i vrucini je bas tesko trcati, ubija sparina i brzo dehidriras.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...