Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Ja prekjuce 7.03km, tempo 4:30 sa solidno rezerve ali dzabe sto sam u formi i kad ne trcim jer sam pogorsao stanje desnog skocnog zgloba koji je izgleda vrisnuo, sad ne mogu normalno da hodam. I vec mesecima mi se ista stvar desava posle svakog trcanja, nece izaci na dobro. Inace, napravili su nam 1km staze od tartana ili cega vec na keju, koja razlika izmedju toga i betona... nebo i zemlja. Beton - smrt za kolena i zglobove, pa sve da imas svemirske skupe patike.

Link to comment

staza koju koristim za trcanje je bila puna,pa sam trcao po betonu 2 dana. jeste bole kolena,narocito su moja osetljiva ali nisam forsirao. ne znam da li od sutra moze da se trci

Link to comment

Ja juče 5km po betonu posle 100 godina. Nagib po kraju puta pa leva noga trpela više. 

Hteo i danas al nema smisla pozivati ljude da ostanu kod kuće a ja na trčanje da idem, tako da otkazujem trčanje do daljnjeg.

 

Link to comment
  • 1 month later...

krenuo da trcim ponovo, ima mozda nedelju dana. zadovoljan sam kako ide, nisam puno pao. gym izbacujem zasad imam neke fine vezbe koje radim kuci i prijaju

Link to comment

Sta mislite o virtualnim takmicenjima? To je ono sto nas ceka u biskoj buducnosti.

 

Platili biste za ucesce?

Imali biste isti osecaj zadovoljstva pre/za vreme/nakon trke?

Link to comment
6 hours ago, Djuro said:

Sta mislite o virtualnim takmicenjima? To je ono sto nas ceka u biskoj buducnosti.

 

Platili biste za ucesce?

Imali biste isti osecaj zadovoljstva pre/za vreme/nakon trke?


ne bih platio / ucestvovao.

 

Planiram umesto toga da sa prijateljem trkacem iz kraja odradimo maraton na sledeci nacin: 30km uobicajena staza za long run (nosimo hranu i vodu) i onda 12km u kraju par krugova, gde bismo organizovali „publiku“ (=porodicu i drugare) i okrepu. 
 

On se spremao za neki aprilski maraton u Poljskoj, smorio se kad je otkazan, onda je probao sam da otrci ovde po gradu, odustao na 32. km i vratio se busom i sad je duplo smoren. Zato hocemo zajedno da probamo malo drugacije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...