Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Pre par dana prvi put posle 5-6 godina pretrcao 10+ km, tacnije 10.4 i to lagano. Odradio svojih 6.8 ali pred kraj osetio da je prelako jer sam isao sporim tempom, tacno 5min/km, i onda produzio na drugu stranu keja i ubrzao pa spustio vreme do 4:57 po km, a opet se nisam umorio. Kad bude 4 i po minuta jednog dana, to je to.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

e vala ako ce da trci uz knjigu, ima da vozi unazad :))

 

ja koristim ovu kompilaciju za vezbanje

...i onda onako mrtva zapalim cigaretu :isuse: ...ponekad i jedan makers mark na eks ladan :kralj: ( ni slucajno raditi ovakve stvari...to je za nas opaljene u glavu)

 

 

btw mislim da bi slike dobrodosle kao motivacija drugima. nema sta da se stidimo svoga tela, jbga takvi smo kakvi smo. bitno je kakva nam je dusa :)

Edited by mustang
Link to comment
  • 2 weeks later...

ja jesam juce, posto mi zbog organizacije vremena jedino taj termin ostao, posle po sla u 6.

 

mrsavo, ali sam bar istrcao nesto malo. nije bilo strasno, mislio sam da ce biti gore. zemunski kej je u pitanju

Link to comment

dobacio do pet kilometara do početka juna, što će reći da nemam neke velike ambicije u pogledu trčanja. samo bazična rekrealcija. vidim da vi gulite do 10km  do polumaratona. nisam karakter za takve egzibicije, sve i da fizički jesam u stanju da to izvedem. 

 

onda me je poremetio primicač tokom trčanja.  verovatno greška u zagrevanju.

 

napravio sam pauzu dve nedelje koja se odužila na šest nedelja, tešim se da sam često vozio bicikl.

 

od četvrtka natrag na stazu. nadam se da neće biti iznenađenja. 

 

za ove kratke relacije (3-5 km) najviše mi prija predvečernji termin, naravno, kada nije ovako toplo. jutro ne dolazi u obzir. nisam disciplinovan da ustajem u 6 zbog nečega što nije obaveza.  

Edited by pacey defender
Link to comment

Ako si fizički spreman za 5km onda si vrlo blizu i da budeš za 10km. Desetka je nekako lepa kao cilj jer je "okrugla".

 

Послато са GT-S7582 уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kako je odvratno trcati uvece, jezivo. U nedelju smo drug i ja isli oko 9, temperatura bila 30ak stepeni, uzasno sparno, ne mozes se nadisati ko covek, i istrcali nasu distancu po keju tempom 4:36 po krugu, a planirali 4:30 ali nije moglo zbog vrucine, nekog dosadnog kera koji nam je sve vreme uletao u noge i njegova dva zulja koja je dobio u novim patikama. Onda ja sinoc otisao solo, u 10 uvece, temperatura 24 stepena ali opet bilo strasno lose za disanje..

 

https://www.endomondo.com/users/15969027/workouts/773711742

 

Spustio na 4:34 po krugu, bez sprinta na kraju iako sam mogao ali nisam hteo jer bi mi bilo lose posle, bas zbog sparine u vazduhu. Jedino dobro sto imam od trcanja preko leta je to sto sam stesao stomak dosta dobro, tu su opet lepe plocice, cak su se vratili i oni misici na bokovima, oblikusi... a sve ostalo katastrofa, makar uvece :D Ujutru je ok kad se ode bas rano ali vec od 8 sunce lepo przi, mada je vazduh u to vreme svakako mnogo sveziji nego uvece i uslovi su bolji i pored toga sto sunce tuce direkt u glavu.

 

Glavni cilj je 3km za 12 minuta, i 1500m za recimo 5:20, i vise cu na to da se fokusiram ubuduce nego na ove relacije od 5+ km.

Link to comment

Ne trcim ja s pauzama, nije mi to to. Tj. istrcao sam par minuta posle ova 3km jos 2.2 za 10 minuta, sto je bio tempo od 4:33 po kilometru ali to je bilo odradjivanje ovako bezveze, da ne setam do stana dugo. Sledeci cilj je 5km za 20 minuta ali to ce vec ici malo teze :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...