Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

6.71km za 31:40, prosek 4:43 po kilometru. Otkako sam poceo da disem normalno umesto da pratim korake, kao sto sam do sad radio pa disao skraceno tj brzo, mnogo sam se popravio. Duboko disanje rulz!

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

ocu da kupim patike za jesenje i zimsko trcanje. sta da gledam, gde da trazim, dal uopste postoji kategorija voterpruf patika za trcanje? il neklizajuce za sneg? po mogucstvu adidas. il salomon. 

Edited by darling
Link to comment

salomon je dobar za trail, pa i za sneg. probaj ga obavezno pre kupovine, mnogima ne prija.

takav adidas postoji, ima i boost. ukucaj samo "adidas gtx", ili "adidas xt", tako nesto.

Edited by Djuro
Link to comment
  • 1 month later...

Danas odradio 4km za nekih pola sata uz malo setnje. Juce i definitivno otkazani termini za fudbal (2x nedeljno) pa se covek mora baciti na nesto drugo. Sasvim sam zadovoljan kako sam podneo obzirom da sam pre 2 nedelje zadobio povredu na fudbalu (doduse nisu stradale noge sem par ogrebotina na golenu, vec levo rame, lakat, zglob i saka).

Nikad nisam bio dugoprugas, niti sam trcao vise od 5km, ja vise volim da trcim sa loptom, a i promene tempa i pravca me nekako vise iscede.

No osecaj je bozanstven obzirom da sam zadnji put trcao pre ravno godinu dana (a to zahvaljujuci vrelom letu i plivanju).

 

edit: Zaboravih najbitnije-nije bilo bola u potkolenicama, malo me zatezao desni list, ali nista strasno da bih morao stati. (pre par godina sam ovde pisao o tome i dobih fine savete :) )

Edited by John Coltrane
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pitanje za iskusne trkace.

Posle trcanja mi se javio bol u kolenu- unutrasnja strana dole. Ne prolazi vec 9 dana. Ne mogu kod doktora narednih nedelju dana, sta moze da bude?

Led pomaze al nisam u prilici da ga stavljam redovno

Link to comment

Pitanje za iskusne trkace.

Posle trcanja mi se javio bol u kolenu- unutrasnja strana dole. Ne prolazi vec 9 dana. Ne mogu kod doktora narednih nedelju dana, sta moze da bude?

Led pomaze al nisam u prilici da ga stavljam redovno

nisi dovoljno brz

bam bam bam :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...