Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Nikad više to sonijevo govno. Dva para slušalica obe posle tri-četiri meseca izgube jačinu zvuka za pola. Kad sam kupio prve i kad se posle par meseci izgubio zvuk mislio sam da sam naleteo na loš par, ista stvar se desila i sa sledećim. Odgovarale su mi zbog oblika jer nikad nisu ispadale, bez obzira na ritam trčanja i pokrete, ali apsolutna antipreporuka. Sada sam u procesu traženja drugog rešenja.

Link to comment

I meni treba preporuka za neke koje ne ispadaju dok se trci. Nisam nikad do sad trcao sa slusalicama ali mi je postalo nekako dosadno. Kvalitet i jacina zvuka u drugom planu. Imam povelike usi, cisto da pomenem i to.

Link to comment
6 hours ago, ivy said:

ja reko Frank poceo da trci

jeste pa da sesamopovredim....

Setnja, malo brza, plafon.I to ako zurim negde....

Link to comment

Sad vidim Katamarana :D To mi je najsladje, on koji se sam leci i daje dijagnoze optuzuje drugog za glupost :lol: To je taj mozak, nema dalje. 

 

Ja ti druze zelim da na bezbolan nacin shvatis da nisi strucan i da postoje obuceni ljudi koji se bave poslom lecenja. 

Link to comment

Danas istrcala poslednji long run (30 km) pred trku, sad tapering 2 nedelje. 

 

Uglavnom, istrcala sam sve long runs u programu, neki su isli relativno glatko kao ovaj danas, neki kraci su bili tezi. Sto se tice ostalih treninga, isli su ok do pre oko 3 nedelje, kad je krenuo bol u Ahilovoj tetivi. U dve nedelje sam onda istrcala samo taj nedeljni long run, srecom pa je bio kraci, 16 km. Posle toga je bolelo kad hodam (bila na pregledu, preporucili odmor dok se ne smiri), a onda sam nedelju dana posle izasla na najduzi long run, 33 km. Bolelo prvih 3-4 km, a posle bol nestao kao rukom odnesen i vise se nije vratio. Posle nisam htela da forsiram, tako da je i nedelju posle bio samo long run, da bih ove nedelje ubacila jos jedan trening od 16km i danas 30.

 

Videcemo sta ce biti na maratonu, plan je samo da istrcim, nikakvo vreme mi nije bitno. 

Link to comment

Hvala, Djuro. 

 

Sad mi je najveci problem kako da ispalim svog bivseg šefa koji hoce da trcimo zajedno i u fazonu je “imacemo 4,5 sata da se ispricamo”. Jesi normalan, bre, jos mi samo fali da pricam dok trcim! Jos ce da trce i dve sadasnje koleginice, ali jednoj takodje nije do price, a za drugu je ovo piece of cake, zena trci nocne trke od po 60-65 km po kisi, tako da ce ona ionako da ima jaci tempo. 

Link to comment
22 hours ago, Tolaa said:

Hvala, Djuro. 

 

Sad mi je najveci problem kako da ispalim svog bivseg šefa koji hoce da trcimo zajedno i u fazonu je “imacemo 4,5 sata da se ispricamo”. Jesi normalan, bre, jos mi samo fali da pricam dok trcim! Jos ce da trce i dve sadasnje koleginice, ali jednoj takodje nije do price, a za drugu je ovo piece of cake, zena trci nocne trke od po 60-65 km po kisi, tako da ce ona ionako da ima jaci tempo. 

 

Srecno i samo rutinski kao na treningu, ne moze da omane. Dakle ignorisi i brze trkace i bivseg sefa i nepoznata pica i gelove. Publiku ne ignorisi, ona ce ti dati dodatnu snagu kad bude trebalo :D

 

Pomalo ti zavidim, taj osecaj kad prvi put prodjes kroz cilj... videces za dve nedelje.

 

Najbitnije: uzivaj.

Link to comment

Pre dva dana istrcao 3km tempom 4:05 minuta po kilometru i onda laganica 5 i po km tempom 5:25, to sam vise zbog suncanja opusteno, skinuo majicu i lagano da nabacim boju... juce mini upale a od jutros pakao pakla, komplet noge u raspadu a listovi cepaju nenormalno, osecam se kao da me silovala grupa crnaca.

 

Definitivno ne valja trcati dok se ne dostigne neka solidna forma, ovako prakticno nezagrejan nisam ni mogao proci bolje.

Link to comment

Bice mi 29 stepeni na maratonu u subotu. :sad: Na suncu verovatno 35. A osecaj na 29 stokholmskih je kao na bar 35 beogradskih. Meni je i 22-23 previse kad trcim. :sad:

 

Saveti neki? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...