Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Nemam vise volje da za svaku kupovinu guglam i analiziram danima zato cu samo zamoliti da neko od vas trkaca kaze jel ovo dobra kupovina cena:kvalitet (veliki je popust pa me zainteresovalo a treba mi)

 

https://trefsport.com/gel-kayano-trainer-evo-h6c3n-9001

 

Edit_ u stvari nista, vidim da su patike za sve sem za trcanje :sad:

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Gde si video sa su patike za sve sem za trcanje? :huh: pise dole lepo "novi Gel Kayano Trainer predstavlja modernu verziju klasičnih patika za trčanje".

 

Iz licnog iskustva rekao bih da je taj gel u djonu nesto najbitnije sto treba traziti kod trkackih patika, neverovatno koliko znaci tabanu i stopalu. Imaju i one varijante sa gel uloskom, ali to ume da ne pase perfektno.

Ne znam nista o ovom konkretnom modelu, ali sam imao jednom Asiks sa tim gelom, najruznije patike na svetu ali noga u oblacima posle svakog sporta.

Link to comment
  • 3 months later...

Biračko mesto je na max.500m od mesta gde stanuješ. Ko nije prijavljen tu gde stanuje, to je njegov problem. Promene u saobraćaju su na NBg i malo u centru.

 

I takođe: maraton traje par sati, izbori ceo dan. Ideš da glasaš pre 10 ili posle 14h i sve ok. 

Ne vidim problem ni ako si maratonac, do najdalje tačke u Srbiji ti treba max. 4 sata busom, tako da se stiže na zatvaranje biračkih mesta.

 

Edited by Tihajeza
Link to comment
12 hours ago, Tihajeza said:

Biračko mesto je na max.500m od mesta gde stanuješ. Ko nije prijavljen tu gde stanuje, to je njegov problem. Promene u saobraćaju su na NBg i malo u centru.

 

I takođe: maraton traje par sati, izbori ceo dan. Ideš da glasaš pre 10 ili posle 14h i sve ok. 

Ne vidim problem ni ako si maratonac, do najdalje tačke u Srbiji ti treba max. 4 sata busom, tako da se stiže na zatvaranje biračkih mesta.

 

 

Jasno, sve može da se postigne, samo eto, opet su to dva krupna događaja, možda je moglo drugačije da se isplanira. Generalno se najviše plašim malog odziva ljudi koji bi podržali nas maratonce pored ulica, jer će svi pratiti kući izveštaje cesida blabla. Za izbore i glasanje ič nisam zainteresovan, as usual. :)

Link to comment

Jel bio neko sinoć na noćnom polumaratonu? Bilo preko 500 ljudi, skroz simpatična trka..

Smrzao sa k'o ona stvar ali ipak izdržao.. 2h 09min za mene solidno, dobro za onakve uslove..

 

I još jedna stvar, čitao sam preporuke za forerunner 235, vidim da je oko 250€, jel se pojavilo u međuvremenu nešto bolje za te pare?

 

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Bio ja u subotu uvece.

I ja sam se smrzo dok sam ceo pocetak trke.

Jeste skroz simpaticna trka. Ja prezadovoljan sa 1:56.

Sledi gostovanje u Novom Sadu 22. marta.

 

Ja koristim forerunner 235 i prezadovoljan sam. Prosle godine sam ga kupio u Garminu na bulevaru, 31.000. Ima sve sto ti treba.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...