Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Cestitke svima. Video sam Smorenka na 16 kilometru dok sam cekao svoje saborce iz stafete da se izbore sa svojim deonicama, tj video on mene u drcavo zutoj opremi u kojoj mogu da idem i po sred autoputa, pa sam bio prilicno uocljiv, razmenili pozdrave, on nastavio dalje, ja nastavio da cekam. Posto sam imao prilicno sporu ekipu imao sam neobican zadatak da istrcim poslednjih 5km medju polumaratoncima na stazi koji su baldisali i setaju, a ja jedini trcim izmedju njih, tako da sam prakticno trcao sam. Falio mi je neko da mogu da se zakacim za njega i drzim tempo, ovako sam istrcao 5km za nekih pola sata.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Goran Nikolić, slabovidi atletičar iz Kragujevca, danas je na stazi u okolini Čikaga istrčao poslednju od 77 uzastopnih maratonskih trka za 77 dana

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ko koristi Stravu, jel imate problem sa gps-om? Već mesecima zeza, u međuvremenu sam i promenio telefon, mislio sa možda nije problem u tome ali od danas verovatno prelazim na mi fit u kombinaciji sa mi band-om... Skoro 2 km razlike :facepalm:

Danas na Adi.. 1594fa8ae3179c59dc54ddf5f05582ee.jpg6ca9a604fd79d9890daaed3ca4fa710e.jpg

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment

Ja koristim Stravu i dosad nisam imao problema sa GPS-om.

 

Mislim da kad ovako povuku liniju, onda kao da je bio prekid u merenju. Da li postoji mogucnost da si u slucajno pauzirao i posle nastavio, ne znam gde drzis telefon, dali oko ruku ili u dzepu? Meni je tako izgledalo kada sam na maratonu greskom pauzirao Stravu.

 

 

Link to comment

Telefon držim u torbici oko struka, ništa nisam dirao.. Jedno 5 puta je sama autopauzirala, kao kad staneš, pa sam ručno ponovo puštao.. Za sve to vreme mi fit radi bez problema, tako da kapiram da nije do samog telefona..

Par puta pre toga sam je testirao dok šetam, držao u rukama sa mapom da pratim kretanje i isto je bagovala, vukla tu crtu između dve tačke kao da prolazim kroz zgrade..

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...