Jump to content
IGNORED

Sobno Bilje


Nicol

Recommended Posts

da, bendzamin luduje uglavnom po zimi. mau ja imam bash takav i nije mi bacao lishce, ali je potpuno bedan i nenapredan. sad sam ga i shishala pred zimu. dodushe ja ga nalivam :lolol:

 

mrzim te fikuse generalno.

Link to comment

ja volim fikuse bas zbog izdrzljivosti tj. kad krene ne staje :lolol: 

i zbog raznovrsnosti vrsta i oblika

 

samo kome je palo na pamet da od mucenog bennjamina pravi bonsai taj je extra dokon u svom zivotu..besmisao kao takav.

Link to comment

Ja ništa ružnije nisam videla od ovog mog malog olindranog drveta. 

:lol:

 

Daj, ne zezaj, pusti patuljka da se sumoše. Biće on, vrlo brzo, 1 Bendži-car, pazi šta ti kažem.

Mada, i ovakav, meni je presladak. :wub:

Link to comment

Avokado raste ko sumanut. Jel ima sanse da to nekad rodi u zatocenistvu?

 

Od proleca do jeseni ce biti napolju.

ne znam, moj je visok metar ipo, al samo kao pritka sa par listova na vrhu. ne znam shta mu treba da rodi, mada ja nisam ni zainteresovana, realno bih volela neko lishce <_<

Link to comment

Moj ima dosta listova al se nesto naherio. Pretpostavljam da juri svetlo a drzim ga jako visoko.

 

Sto se plodova tice avokado mi se ovako nista ne svidja osim za gvakamole al bi mi bilo mnogo zanimljivo da rodi. Imam i limetu staru nekih 18 meseci pa se i njenim plodovima nadam jednog dana. Videcu da ih uslikam sutra.

Link to comment

:lol:

Daj, ne zezaj, pusti patuljka da se sumoše. Biće on, vrlo brzo, 1 Bendži-car, pazi šta ti kažem.

Mada, i ovakav, meni je presladak. :wub:

Hvala na podršci. :-)

 

Tako ćete mi na forumu i dete jednog dana odgajati.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...