Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Kao za tebe pravljen!

All the breakthrough technology in iPhone 4 is situated between two glossy panels of aluminosilicate glass — the same type of glass used in the windshields of helicopters and high-speed trains. Chemically strengthened to be 20 times stiffer and 30 times harder than plastic, the glass is ultradurable and more scratch resistant than ever. It’s also recyclable.
Edited by jms_uk
Link to comment

Crni je elegantniji - bar mi se tako čini na fotografijama. Ipak, drugačije je kada se gleda uživo i upoređuje.Da li ovo znači da iPhone neće moći da se kupi u slobodnoj prodaji? Ne znam kakva je situacija sa zemljama koje nisu SAD, odnosno ne znam kako je to bilo sa ranijim telefonima. Ok, postoji ono otključavanje, ali bi bilo lepo kada bi ga ponudili i bez ugovora... Bar u Kanadi :D.

Link to comment
Da li ovo znači da iPhone neće moći da se kupi u slobodnoj prodaji?
Ovo je bilo samo u zemljama gde su imali neke zakonske zackoljice da telefon ne sme biti zakljucan za mrezu [pada mi na pamet Italija], ali je onda cena bila dosta visoka [mislim oko €900 u Italiji].U UK 3G i 3GS moze da se uzme preko 3 mreze, ali je kod svih zakljucan na njihovu.
Link to comment

Instalirah iOS 4.0 danas na moj iPod Touch 2G, i evo samo par kratkih utisaka:- mala kozmeticka promena na dnu home screen-aipod1w.jpg- zajednicki inbox - meni odgovara jer je kao na kompuipod2f.jpg- noviteti su mi "Airplane Mode" u Settings-ima, jedino sto sam primetio da uradi je da iskljuci wifi, ne znam da li i nesto drugo [mozda bi i BT da je bio ukljucen?]; takodje, kao i Safari 5, moze da se izabere search engineipod3g.jpgNisam primetio neke druge promene unutar OS-a, ali mislim da je i tako predvidjeno za ovaj uredjaj. iPhone 3Gs bi trebao da dobije najvise [folders, multitasking itd].

Link to comment

Pojavile se neke novosti: O2 novi postpejd - smanjuju dozvoljeni data protok [nije vise 'unlimited']104252-o2_iphone_4_tariffs.pngtakodje:

In other UK iPhone 4 news, both T-Mobile UK and Three UK will be offering the new iPhone, joining existing carriers O2, Orange, Vodafone, and Tesco, which operates on O2's network.
Ali nema jos indikacija koliko ce sami telefoni kostati, prepaid ili sa ugovorom :(
Link to comment
Pojavile se neke novosti: O2 novi postpejd - smanjuju dozvoljeni data protok [nije vise 'unlimited']
ja imam kao neki iphone unlimited data (orange) i dobio pre neki dan opomenu da sam potrosio 800Mb i da se preko 1Gb naplacuje
Link to comment
ja imam kao neki iphone unlimited data (orange) i dobio pre neki dan opomenu da sam potrosio 800Mb i da se preko 1Gb naplacuje
Vodafone [kazu] ce da ponudi 1GB144409-vodafone_iphone_4.jpgA mene bi licno obradovalo [da ne moram da prebacujem broj :D]
In other UK news, Virgin Mobile has indicated that it is working to bring iPhone 4 to its network.A Virgin Mobile spokesperson said: "We are in ongoing talks with Apple. There are no further developments at this point."
Link to comment

Promenili macmini-ja, bez pompe i najave :)overview_hero1_20100615.png041414-macmini.jpg

- 2.4GHz or 2.66GHz Intel Core 2 Duo- 1.4" thick Unibody enclosure- NVIDIA GeForce 320M Graphics Card- Built-in Power Supply- HDMI port and Mini DisplayPort
Edited by jms_uk
Link to comment
The brilliance of the iPad is that it's the anytime-anywhere computer. On the subway. In the hall waiting for the elevator. In a car on the way to the airport. Any free moment becomes a potential iPad moment.
Link to comment

Tip je vrato iPad zato sto je - savrsen! :lol: Svuda ga je nosio sa sobom i zavrsavao gomilu poslova. Toliko se navuko na spravu da je cak i cerkicu zanemario. Bilo je ili... ili. Skoro su mi suze posle.

Link to comment

Ko hoce da uradi iOS upgrade na postojecim uredjajima:

Apple is due to release iOS 4 sometime today. The latest version of the iPhone and iPod touch operating system will be available as a free download. It appears Apple has already started shipping the new iPhone 3GS 8GB with iOS 4 pre-installed (see photo above). We aren't sure when Apple will be posting the download. Last year's 3.0 release didn't take place until after 1PM Eastern/10AM Pacific.
Inace, in the other news: koristio iPad tokom vikenda - da nije toliko skup, rado bih pazario jedan :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...