Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Ima dve kamere, za video kontakt sa sagovornikom (prednja) i za slikanje (zadnja). :)
Ja to na mom telefonu imam vec dve godine, i nisam iskoristio ni jednom. A ni ne znam nekog ko jeste :D
Link to comment
Ja to na mom telefonu imam vec dve godine, i nisam iskoristio ni jednom. A ni ne znam nekog ko jeste :D
To retko ko koristi zato sto kosta, i to poprilicno, kad ide preko 3G mreze. E sad, ako ga upakuju u neki data plan kao sto vec ima za iPhone sa neogranicenim paketom, pa uz to jos i spakuju dobru aplikaciju - iChat klon, koji radi usput sa "velikim" iChatom...Ja iChat koristim svaki dan sa cerkom, mogu ti reci da bih ga se danas tesko odrekao...
Link to comment
To retko ko koristi zato sto kosta, i to poprilicno, kad ide preko 3G mreze. E sad, ako ga upakuju u neki data plan kao sto vec ima za iPhone sa neogranicenim paketom, pa uz to jos i spakuju dobru aplikaciju - iChat klon, koji radi usput sa "velikim" iChatom...Ja iChat koristim svaki dan sa cerkom, mogu ti reci da bih ga se danas tesko odrekao...
Dobro me podseti, ja imam Skype na tom telefonu, mogao bih da probam to.Vise sam mislio na ono 'standardno' video razgovaranje.Ako ovaj iPhone 4G ima vecinu stvari koje najavljuju da ce imati, mozda je vreme da zamenim mobilni i iPod za jednu spravu :) Edited by jms_uk
Link to comment

Ih, telefon i iPod... iPhone zamenjuje mnogo vise :)... da probam :-telefon-iPod-adresar-kalendar-gps-foto aparat -foto album-video kameru-radio-meteorolosku stanicu-notes-spisak za kupovinu-magnetofon-novine (news, tv program...)-daljinski upravljac za iTunes na mini-ju koji je povezan sa pojacalom-ssh terminal-i naravno internet ovo koristim vise-manje svakodnevno, da ne pominjem igricesecam se da sam nekad davno kupio Palm, nosao ga par meseci zajedno sa mobilnim i na kraju odustavo, bilo mi previse kabasto nositi (i paziti na) dve sprave istovremeno; od tad mi je uvek bilo vazno pri izboru telefona da ima pristojan kalendar koji se moze sinhronizovati sa nekom dekstop varijantom

Link to comment
Ih, telefon i iPod... iPhone zamenjuje mnogo vise :)... da probam :...
Kad rekoh telefon i iPod, mislio sam na dve sprave [koje u sebi imaju upravo sve ovo sto si napisao :D]
Link to comment

Znam, to je ujedno bilo i glasno razmisljanje na temu sta su sve uspeli da utrpaju u jednu malecnu spravicu i zasto se osecam go kad izadjem a zaboravim telefon (sto se jaaako retko desava)

Link to comment
Don't buy Apple Products - buy Apple Stocks
For example, if you'd bought an Apple PowerBook G3 250 when it was released on November 10, 1997, it would have cost you a whopping $5,700.Are you still using it? I didn't think so.If you'd instead put $5,700 into Apple stock on that day, that investment would be worth...wait for it...I hope you're sitting down...$330,563.
Link to comment
Znam, to je ujedno bilo i glasno razmisljanje na temu sta su sve uspeli da utrpaju u jednu malecnu spravicu i zasto se osecam go kad izadjem a zaboravim telefon (sto se jaaako retko desava)
Jedino je loše što na net možeš samo preko wirelessa. Ljudi u Srbiji koji inače ne znaju da se obrišu posle kenjanja, svi znaju kako da zaključaju mrežu. Tako da se vrlo retko možeš prikačiti na neki public wireless.
Link to comment

Ja ovde imam internet i preko 3G. Plus sam osposobio iPhone da radi kao modem, tako da neki put kad nemam drugog resenja koristim laptop i izlazim na net preko njega.P.S. Inace za otkljucavanje mreza : laptop, linux + odgovarajuca wifi kartica :)

Edited by braca
Link to comment
pfff... ja jos uvek koristim PowerBook G3
svaka cast (koji OS imas na njemu?), ali da si onda za te pare kupio Apple akcije, sad bi imao trista somica...
Link to comment
svaka cast (koji OS imas na njemu?), ali da si onda za te pare kupio Apple akcije, sad bi imao trista somica...
a neee... tu casnu starinu sam dobio na poklon, istina ne onda kada je proizvedena vec neku godinu kasnije :) a na njemu je zadnja verzija tigra :)
Link to comment

ne prodajem nista samo da se pohvalim da je u firmu mi stigao imac 27" :)jebeno lepo izgleda.jos samo da se prisetim kako se radi sa istim jer na meku nisam radio poslednjih 4 godine. mada, covek se lako na dobro navikne. ovaj novi mis je fantastican.i da ponovim: jebeno dobro i VELIKO izgleda.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...