Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Ja koristim svakodnevno - bez problema. Da nije neki firefox plugin u pitanju?
Ono sto me buni je da nisam dodao nikakav novi plugin, nije bio upgrade, nista posebno. Nema ni pravila koliko dugo prodje izmedju dva crash-a, kao ni sta radim neposredno pre: kliknem na link, dodam bookmark i dr.A ponajvise sto se samo ceo FF ugasi, pre je bar izlazio onaj crash report + prilikom podizanja nudjena je opcija da se restore prethodna sesija... :unsure:
Link to comment

Danas kupio ovo:design_hero_20091020.jpgImam par pitanjaca?1. Koji VNC klijent za Windows 7 moze da lepo salje MAC tastere sa tastature? Po mogucnosti i da je brz.2. Moze li da se screen shearing-u da specificira koje rezolucije monitora da podrzava, kada fizicki monitor nije nakacen?3. Kako da disejblujem daljinski upravljac? Pored mac-a mi se nalazi AppleTV, cim pipnem daljinac, na macu mi se dize Fron Row ili iTunes. Nije pomoglo uparivanje daljinskog sa AppleTV-om.

Link to comment

Lepa stvarcica, i ja planiram da zamenim moj...Nemam odgovor na prva dva pitanja, a za trece je : http://support.apple.com/kb/HT1619Use the Security pane in System Preferences to turn the infrared ("IR") reception on your Mac off (or back on). To do this: 1. Choose System Preferences from the Apple () menu in the upper-left menu bar. 2. Choose Security from the View menu. 3. Click the lock and enter your Administrator password if necessary. 4. Select the "Disable remote control infrared receiver" checkbox.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Ono sto me buni je da nisam dodao nikakav novi plugin, nije bio upgrade, nista posebno. Nema ni pravila koliko dugo prodje izmedju dva crash-a, kao ni sta radim neposredno pre: kliknem na link, dodam bookmark i dr.A ponajvise sto se samo ceo FF ugasi, pre je bar izlazio onaj crash report + prilikom podizanja nudjena je opcija da se restore prethodna sesija... :unsure:
Izgleda da je problem ipak bio u extenziji, iako je bila tu vec poduze vreme: Xmarks :unsure:Od kad sam to skinuo, radi ok.Ali imam novi problem, pa sam zakazao sutra date u Genius Bar-u <_<
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...