Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

1) šta je to "recenzija"?2) da, tekst je na slepo, uopšte nije test uređaja u pitanju, nego analiza šta možemo da očekujemo sada (tj. tada) kada je najavljen, par nedelja pre termina dostupnosti3) naravno da valja, ali nije moj :)

Link to comment
ček, ček recenzija o uređaju je na slepo :isuse:onda je u rangu je teksta kako sam opštio sa džejnom džejmison. msm ok je tekst, ali koncept pisanja recenzije nekog uređaja koji nisi imao u ruci, braaaatenego sad reci, valja li to sokoćalo
Air još nije izašao, teško da može da napiše nešto iz sopstvenog iskustva...
Link to comment

Dobar! stigo u proslu subotu wifi+cellular verzija ...znatno laksi, brzi...medjutim cini mi se da se greje mnogo vise nego prosli, i do sada mu je safari kvitovao sam od sebe jedno 6 puta na nekim manje vise bezveze sajtovima, ali dobro to je do ios-a...kamera znatno bolja, mada mogli bi vise da mu ugrade flash...i da - retina jebe kevu, naviko sam na nju posto radim na mbp retini, ali na ovom - nemam pojma, valjda zato sto je manji ekran, dolazi do jos veceg izrazaja....(edit)- ne daju vise onu krpu za brisanje <_< koju sam dobijao koliko se secam sa prethodnim gen)9h5o.jpg

Edited by scepa
Link to comment

Hm, pa tekst je u rubrici Mobile/Tableti, i nosi naslov "Benchmark analizira:" A smešten je i u Testovi, i u Članci, zato što jebiga. U testove mora da ide, ostalo nam od ranije verzije sajta, kada smo samo testove i imali :)'Bem li ga...Kada je test, naslov je vrlo jasno "Test: iPad Air"...a ovakve tekstove povremeno pišem zato što je veoma verovatno da testa nikad neće biti, jer ga na test niko ne želi ustupiti.

Edited by Filipenko
Link to comment

Da li neko može da gleda Telekomov klik sport? Probala sam FF, Operu, Safari i Hrom, ali ne vredi. Čim se uđe na sajt vidi se da onaj video na dnu strane koji služi za proveru kvaliteta slike uopšte ne radi (prvi put i nisam znala za to nego sam uplatila i bacila pare). Samo se javi greška:2mq7n74.png

Link to comment

Mekintošlije, u ajStalju je trenutno aktuelna akcija starih modela MacBook Air računara (Ivy Bridge procesori), gde je najjeftinija 11" prilično solidne cene od nekih 86-87k dinara. Kako vam se čini, vredi li? Ne interesuje me 100MHz brži Haswell...

Link to comment
  • 1 month later...

drugari mekovci, postoji li nacin da se mac natera da pise po NTFS externom HDD? znam da mogu da ga formatiram u exFAT, pa ce i da cita i pise, al bi mnogo radilo posao kad bi moglo ovako kako sam pitao.

Link to comment
drugari mekovci, postoji li nacin da se mac natera da pise po NTFS externom HDD? znam da mogu da ga formatiram u exFAT, pa ce i da cita i pise, al bi mnogo radilo posao kad bi moglo ovako kako sam pitao.
Ne.Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...