Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Kažite vi meni, pošto ću ipak morati da kupim Pro, a ne Air, hoću li umreti ako ne uzmem sa i7? Mene lično boli uvo koji je, ali ogromna je cena, a za moje programiranje je i jedan mali Dellov PC radio radnju. Teške stvari mi odradjuje koautor na super kompjuteru. Dakle, ako me imalo poznajete, da li bih ja morala da idem da kukam nadležnima da mi povećaju budžet ili ne moram?

Link to comment
Kažite vi meni, pošto ću ipak morati da kupim Pro, a ne Air, hoću li umreti ako ne uzmem sa i7? Mene lično boli uvo koji je, ali ogromna je cena, a za moje programiranje je i jedan mali Dellov PC radio radnju. Teške stvari mi odradjuje koautor na super kompjuteru.Dakle, ako me imalo poznajete, da li bih ja morala da idem da kukam nadležnima da mi povećaju budžet ili ne moram?
Svejedno je koji je procesor, bitno je da bude retina displej i (po mogucstvu) 8GB memorije.
Link to comment

Pa meni momak iz IT rekao da imam 12%. Valjda je to to.+ Preko Apple.fr ima da se kupi Michael Kors torba koju sam šmekala u Londonu, bila 270£, pa u Lafajet zimus na sniženjima bila 275€, a preko apple.fr košta 225€. Pri tome, ona je torba iz te super ko,ekcije koja nema veze sa Eplom, nego imaju taj pič da je unutrašnji džep optimizovan za Epl kompjutere. :D

Edited by MayDay
Link to comment

nije bas za ovu temu, ali spomenu sinoc neko apple store na noksichevoj temi o konzumerizmu, pa mi pade na pamet susret u sangajskom baru sa nemcem koji ima najuzu specijalnost za koju sam ikada cuo. covek putuje po prodavnicama apple po svetu i proverava bezbednost stepenica. samo to radi. zvuci kao super posao, ali je on nekakav stidljivko, cini mi se da ne koristi ta putovanja valjano.

Link to comment

ček, ček recenzija o uređaju je na slepo :isuse:onda je u rangu je teksta kako sam opštio sa džejnom džejmison. msm ok je tekst, ali koncept pisanja recenzije nekog uređaja koji nisi imao u ruci, braaaatenego sad reci, valja li to sokoćalo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...